Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За Nokia 6600 не пали

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rutera
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 28 Фев 2006
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Пет Ное 17, 2006 21:55    Заглавие: За Nokia 6600 не пали Отговорете с цитат

Здравейте днес ми донесоха една Nokia 6600 изпусната и вече до там не пали.Някой има ли идея какво може да и е! не е счупена от никаде нито е одраскана изпусната е на килим. благодаря на всички
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[email protected]
Гост





МнениеПуснато на: Чет Ное 23, 2006 23:16    Заглавие: Re: За Nokia 6600 не пали Отговорете с цитат

rutera написа:
Здравейте днес ми донесоха една Nokia 6600 изпусната и вече до там не пали.Някой има ли идея какво може да и е! не е счупена от никаде нито е одраскана изпусната е на килим. благодаря на всички

може да има някои счупено краче на флаша или на нещо друго тряа да се прегледа добре на мен ми бяха данесли един сони ериксон пак така изтърван на килим и имаше 3 счупени крачета на флаша тва е от мене батка лека работа Rolling Eyes
Върнете се в началото
Niakoi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 20 Авг 2006
Мнения: 356
Местожителство: Каръктаун

МнениеПуснато на: Пет Ное 24, 2006 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Как се познава, че има 3 счупени крачета на BGA чип?! И какво ще рече "счупени"?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
prasse
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2006
Мнения: 187

МнениеПуснато на: Съб Ное 25, 2006 16:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде са тези "крачета" и защо точно на флаша, а не на процесора например???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
prasse
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2006
Мнения: 187

МнениеПуснато на: Съб Ное 25, 2006 17:02    Заглавие: Re: За Nokia 6600 не пали Отговорете с цитат

rutera написа:
Здравейте днес ми донесоха една Nokia 6600 изпусната и вече до там не пали.Някой има ли идея какво може да и е! не е счупена от никаде нито е одраскана изпусната е на килим. благодаря на всички


Изтегли си SERVICE MANUAL за този модел и идеите ще дойдат сами
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov