Jabse : българската търсеща машина Форуми
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Напишете отговор Страница 1 от 1
Нов Дизайн.
Автор Съобщение
Отговорете с цитат
Мнение Нов Дизайн. 
Здравейте,
не искам да ви се меся в работата, но като човек който харесва БЪЛГАРСКОТО, бих ви посъветвал да наблегнете малко и на дизайна... Вярно е, че не е важно как изглежда една страница, важното е да намериш в нея това което търсиш... по принцип затова е и търсачката, но все пак смятам, че като влезеш в една страница, било то някакъв прост хтмл или динамичен пхп, просто за да привлечете хора трябва по някакъв начин да ги задържите на страницата си. Лично аз не искам да ви обиждам, но самите подбрани цветове от вас и съчетанието им ме дразни адски много. Цветовете са доста бледи и трудно се разчитат. Логото е прекалено постно. Видях тук в една темичка, едно ваше лого което сте ползвали преди време с БГ герба и честно казано е станало доста по-добре от сегашното. Надявам се да не съм ви обидил, не го правя с такава цел. Надявам се да съм ви бил полезен с коментара си. Желая ви успех и естествено повече ентусиазъм и идеи завбъдеще Wink Засега се справяте доста добре. БРАВО!!!

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Отговорете с цитат
Мнение Re: Нов Дизайн. 
Virosss написа:
Видях тук в една темичка, едно ваше лого което сте ползвали преди време с БГ герба и честно казано е станало доста по-добре от сегашното.

На Google логото също е постно, на Microsoft пък да не говорим. По-скоро бих направил забележката, че изглежда някак стандартно.

Отговорете с цитат
Мнение  
А какво ще кажете за скинове? Иначе на мен този дизайн ми харесва Very Happy

Отговорете с цитат
Мнение  
Ако говорим за дизайн, то може би ще е добра идея, да се направи тъмен и светъл вариант. Причината е, че някои хора обичат тъмния фон, защото доста по-малко натоварва очите при усилена работа. Различни скинове не считам че са необходими.

Отговорете с цитат
Мнение  
Изчел съм доста материал отностно дизайна... отностно съчетанието на цветовете и тн и тн. И по мое мнение е много важно дизайна на една търсачка да е семпъл и същевременно с добро подбиране на цветовете... понеже например зеленото успокоява, но зависи естествено какъв нюанс исползваме.

Отговорете с цитат
Мнение  
така си е . търсачката си плаче поне за ново лого...

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:
Напишете отговор Страница 1 от 1
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети