Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с дъно
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Фев 2006
Мнения: 3738
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 12, 2008 13:29    Заглавие: Отговорете с цитат

А сега де ?Това за плувката не го разбирам?Смея да твърдя ,че и между 20 левовите захранвания има доста прилични.Модела: LC-B350ATX си е едно доста прилично захранване.Продали сме може би над хиляда машини с това захранване за домашна употреба/сиреч нормална непретенциозна конфигурация/ и може би две три са се върнали за рекламация за проблеми свързани със захранването.Повечето бели са ставали от хлебарки и др. външни фактори.Този модел го преработвам на 38 волта и го използвувам за захранване на лан мрежата и въпреки зверската експлоатация в студ влага и всякакви атмосверни условия работят перфектно.Прехвалените фортронски захранвания не знам защо заваляха по нова година за рекламация като новогодишен сняг .Имайки предвид ситуацията при която пишещият тази тема търси изход/с други думи ако имаше пари нямаше да се занимава / горещо му препоръчвам този модел струващ около 20тина лева без ДДС.Обаче НОВО. Уверявам ви това което съм написал се базира на опит от може би две години от когато излезе този модел.Не бих си позволил да дам съвет просто ей така .
_________________
"Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rutera
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 28 Фев 2006
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Вто Фев 12, 2008 23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Така за кондензаторите найстина са на 6.3 V обаче понеже в магазина нямаха на 6.3 взех на 16V. подмених надутите другите не съм ги пипал освен тези около надутите и тях подмених но онова за по далгите крачета няма как да стане просто са малко по дълги от нормалните по големи са кондензаторите. !!!! Интересно е че ма6ината цял ден си работи и от работата си я рачкам през ремут админа и се прибирам нито е забила нито се е ресвала !!!!! някакво обяснение.За захранването това от 20 лева ако се налага ще го купя идеята ми е да споделя с вас какво се случва и да се прецени според някой от ваз дали е възможно от захранване.не ми е до 20-то лева ако се оправи ще дам и 25 но защо да давам залудо пари и без тува не стигат както на секи. А за видеото е проблема че даното няма AGP или PciExpress има само PCI -слотове.И отново много благодаря за вниманието.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Фев 12, 2008 23:46    Заглавие: Отговорете с цитат

За захранванията съм изписал достатъчно. Смея да твърдя че Fortron май аз сефте го написах в България след като го прочетох в ru-board. И сегашните от тази марка май нямат нищо общо с тези отпреди 3 години - покитайчиха ги. Справка:
http://www.comexgroup.com/forums/index.php?act=ST&f=38&t=5091
http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=21656
Колко може да струва noname PSU?!?
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov