Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ОТНОСНО ДОПЪЛНЕНИЯТА В ПОСТИНГИТЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пет Яну 28, 2005 23:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Boiko написа:
Tokio написа:

Весо, не можеш да тъчеш на два стана едновременно. Или си във форума на НБС-СЕТ, или си тук.

Сигурен ли си че си обмислил добре тези изречения?

Не съм малък, за да не зная какво говоря (пиша). Може би трябва да уточня, че това не е ултиматум. Исках да кажа, че Весо не може да бъде велик и на двете места. Там е в управителния съвет и го уважават, но тук е редови член както всеки от нас. Щом пише повече в другия форум, тогава ще му остава по-малко време за този. Само това. Нищо лично към него, или към когото и да било. Всеки е свободен да пише където си поиска, дори във форума на НБС-СЕТ категорично се противопоставих на изискването им всеки пишещ да се регистрира задължително. Моля, не ме разбирайте погрешно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пет Яну 28, 2005 23:46    Заглавие: За Бойко Отговорете с цитат

weso написа:
Бойко я ги качи и на нашият форум па ще видим що ще стане Wink

Обърна ли внимание какво казва Весо? "Вашия форум" явно не е този.........
Коментара е излишен. Не се заяждам с никого, Весо сам го каза. Аз само го отбелязвам. Не мисля, че съм с нещо повече от всички тук, но в същото време не мога да не се подразня, когато някой се опитва да се прави на по-велик от другите. Всички сме колеги, без значение кой колко години стаж в бранша има. Получавал съм помощ от много хора тук (за което съм им безкрайно признателен), като в същото време и аз съм помагал съвсем безрезервно когато и с каквото мога. Правил съм го и ще продължавам да го правя с радост и с мисълта, че мога да бъда полезен някому със съвет, със схема, или с части. Мисля, че точно това е смисъла и целта на този форум. Поправете ме, ако греша.
За протокола: Аз съм на 50 години и откакто се помня се занимавам с ремонти. Имам точно 30 години стаж в ремонтите, през което време съм се сблъсквал с какви ли не трудности, които съм преодолявал съвсем сам, не е имало кой да ми помогне. Само аз си знам колко безсънни нощи съм прекарал в сервиза си, търсейки причината за една или друга повреда.Сега имаме форум, което е чудесно. Няма смисъл всеки един от нас сам да открива топлата вода, при положение, че тя отдавна е открита. Това е начина да се откъснем от балканския ни манталитет (кой каквото знае да не споделя с другите) и да вървим напред, защото предизвикателствата на електрониката нямат край.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov