Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос към потребител мармот

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
skynet
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 31 Дек 2003
Мнения: 384
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2008 20:56    Заглавие: Въпрос към потребител мармот Отговорете с цитат

Здравейте,
В темата - Относно модераторите - потребителя Мармот написа:

Конкретно този раздел(и форум като цяло) е за хора занимаващи се професионално с ремонти на битова електроника.Присъствието на лумпени,незадоволени пубери и нервни деца не се толерира.Тук присъстват хора вадещи си хляба с ремонт на въпросните изделия и целта е да си помагат взаимно,защото от това зависи издръжката им.Обидите на лична основа също са крайно нежелателни и издават ниска лична култура.С две думи-който предполага и усеща че мястото му не е тук или не отговаря на изискванията на форума-да става и да заминава.В интернет има достатъчно други места,където въпросните индивиди да си избиват комплексите.Надявам се ме разбра.

Не мога да разбера,откога една шепа техници на битова техника - печки,котлони и т.н си приватизират форума на чиято страница най-отгоре чета:
Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация


На модераторите най-лесно е да заключат темата, за да не се пише в нея,вместо да сложат БАН на такива потребители бълващи обиди и нарушаващи сериозно правилата.Но защо ли се чудя когато и те са от същит бранш и навярно така им изнася.
Но форума слава богу си има и Администратори на които е може би време да обмислят действията на някои модератори.
Поздрави
_________________
Помогни на достатъчно хора да получат това, което те искат
и ще получиш всичко, което ти поискаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2008 21:16    Заглавие: Отговорете с цитат

skynet
1.Познаваш ли този човек (Мармот)та оправяш упреци към него Question Question Question
2.Ревеш че ти заключили темата,ами тя е изчерпана само дето аргон не се цитира в нея.
3.Обвиняваш Модератор ами що Shocked защото си е свършил съвестно работата Wink
4.Орева орталъка безмислено Evil or Very Mad
5.Предложението ми е да успокоиш вече топката Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
skynet
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 31 Дек 2003
Мнения: 384
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2008 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат

old4 написа:
skynet
1.Познаваш ли този човек (Мармот)та оправяш упреци към него Question Question Question
2.Ревеш че ти заключили темата,ами тя е изчерпана само дето аргон не се цитира в нея.
3.Обвиняваш Модератор ами що Shocked защото си е свършил съвестно работата Wink
4.Орева орталъка безмислено Evil or Very Mad
5.Предложението ми е да успокоиш вече топката Exclamation Exclamation Exclamation


Първо господине ако имате необходимата култура и възпитание няма да ми говорите на ти. Аз не съм от Вашата задруга и ще Ви отговоря така:
Не. Не го познавам и не бих искал да го познавам.
Аз не отправям упреци а само коментирам.
Не ставате за адвокат.
Мен не ми е до темата. Аз съм си решил въпроса технически и грамотно
не като Вас old4 с вазелин.
В една тема по другите форуми се пише с месеци и години но не и в приватизирания от Вас форум.
Модератора не само,че не си е свършил работата,но и нарушава правилата на форума като проявява своеволие.
Като следя форума виждам,че някой от модераторите повече са сгазили лука отколкото потребителите.
И накрая - предложението не Ви се приема - за топката разбира се.
Wink
_________________
Помогни на достатъчно хора да получат това, което те искат
и ще получиш всичко, което ти поискаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2008 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

1.Господине,когато аз съм ви писал за ВАЗЕЛИН явно май не четете.
Wink а ортофосфорна киселина Wink която ползвам с успех Very Happy
2.Нямам и намерение да адвокатствам,само констатирам Exclamation
3.Писали сте ел. инженер в профила си,и какво от това по нищо не си личи от постовете ви.
4.Аз притежавам също такава титла но не парадирам с нея и не обиждам останалите от форума .
5.За мен сте от тези хора които е писал Мармот а за кои,сетете се сам Wink
6.Като не ви харесва Форума СБОГОМ и успех в локумджийницата Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
мармот
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007
Мнения: 1158
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2008 0:40    Заглавие: Отговорете с цитат

И какъв ти е въпроса към мен,в интерес на истината не разбрах.Има няколко теми по въпроса,който те интересува и ако си беше направил труд да ги прочетеш внимателно щеше да разбереш какво ти е нужно.Не е нужно даден човек да има задълбочени познания по химия,за да определи от какво точно има нужда.За това има вече предоставена информация от колеги,сблъскали се(и решили) проблема.Ако има някаква неприязън към мен(лично),моля всички желаещи да се обръщат на лични съобщения,вместо да натоварват форума излишно.Обещавам,ще ви обърна внимание Twisted Evil
П.С. Печка имам в кухнята и дори не знам какво прави там,камо ли да я ремонтирам.Твърде жалка е за мен,Дори не я поглеждам.
И последно-не пускайте постове след втората ракия-те не са обективни,не са изпълнени със съдържание и общо взето дразнят.А споровете и коментарите относно колеги с над 2к постове ми се струва безмислени и глупави.Поради куп причини.И така.
П.П.С.:Ей сега се разрових по-назад и видях че съм ти помагал и преди,а ти 'не би искал да ме познаваш' Shocked Ако имаш да кажеш нещо-на лични(не че имам особено желание да се занимавам с теб).Бързо забравяш,мишок.
_________________
Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2008 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

За лични въпроси към потребители си има лични съобщения (P.M.). Форумът не е чат, още повече да се разглеждат въпроси, които касаят персонално някого. Ако смятате че някой ви е обидил или нагрубил - обърнете се към модератор чрез P.M.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2008 12:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се че пиша в заключена от колегата Филипов тема,но искам да обърна внимание малко за потребителя skynet-във връзка и с тази и с другата тема-линк
Цитат:
Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно.

Избирайки Съгласен съм... вие приемате горепосочените условия


Цитат:
12.Забранява се публикуване на теми и съобщения,написани в опит да се превърне форума в поле за изясняване на лични отношения.
Теми и мнения с такъв замисъл ще бъдат отстранявани от форума,а авторите им ще бъдат санкционирани.
Същото се отнася и за гневни постове и всякакви други теми излизащи от рамките на добрия морал и възпитание.

17-Обсъждане на работата на администратори/модератори е забранено.Теми с подобно съдържание ще бъдат отстранявани от форума,а при системно неспазване на това правило-нарушителите ще бъдат наказвани.


Няма да коментирам това че създава дрязги,конфронтация и т.н.-това е нещо нормално за форума.То май конфронтациите станаха и "запазената марка" на този форум.
И ако на тези неща вече никой не и им и обръща внимание-то тук говорим за нещо много по-неприяно-опити за насъскване на цели групи потребители едни срещу други.И ако дискусията "сиви-бели" има някаква законова рамка,ако щеш и някакво зрънце истина и за двете опониращи страни(не заемам никоя от тях в момента)-то подобни опити за насъскване на групи хора едни срещу други,по някакви напълно изкуствено създадени граници за мене е пълна идиотщина.Само това деление и конфронтация не беше се явявало,но явно и него трябва да приживее форума-на "хоби електрончици" и техници.

skynet написа:
Но защо ли се чудя когато и те са от същият бранш и навярно така им изнася.


skynet написа:
В една тема по другите форуми се пише с месеци и години но не и в приватизирания от Вас форум.


skynet написа:
Не мога да разбера,откога една шепа техници на битова техника - печки,котлони и т.н си приватизират форума


И понеже човека само си лае колкото да става кавгата,но не е питал въпроса с главно "В",но пък дискусията,като цяло е интересна-затова ще задам въпроса към администратора на форума-"Право куме в очи"-
Питам аз,но питам от името на всички "техници на телевизори,печки и котлони"(без значение-сиви,бели,легални,нелегални в конкретния случай)-
-Ние техниците пречим ли с нещо на форума?
-Узурпирали ли сме форума?
-Приватизирали ли сме го?
-Заграбили ли сме го?
-Ако пречим-да се махнем?
Тва последното е най-лесното...
Аз даже и не знам към кои спадам-при положение,че съм професионален ТВ-техник,но същевременно и радиолюбител(основно се занимавам със късовълнови истории),отделно се занимавам и със каквато се сети човек схемотехника,на съвсем любителски начала,отделно съм и "хайфист" и когато остане време лепя по някое усилвателче.
Само ще помоля Пламен да си каже тежката дума-да се знае-заграбили ли сме форума,не сме ли-тук ли ни е мястото,не е ли...
Да се знае-та поне това новопоявило се "иззкуствено делене" на "такива" и "онакива" да отпадне.
И без него си имаме достатъчно кавги и конфронтация във форума.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov