Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Plashtam 180 lv na tozi, koyto napravi...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
spy_me
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 13, 2003 23:24    Заглавие: Plashtam 180 lv na tozi, koyto napravi... Отговорете с цитат

Някой от вас може ли да направи параболичен диск (Parabolic dish) за отдалечено подслушване с 12 секунди записващ дигитален чип. За да ви стане по ясно посетете този сайт:

http://www.ozspy.com.au/audio/bionic_basic.asp

Плащам 180лв на този от вас, който може да ми осигури такова нещо, или пък да ми го направи.

За връзка:
Георги Игнатов
[email protected]
Върнете се в началото
vvm
Гост





МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2003 16:58    Заглавие: antena Отговорете с цитат

takova neshto moge da se napravi ama shte e znachitelno po-skapo za sagalenie tova v BULGARIA se vodi spetsialno sredstva


[email protected]
Върнете се в началото
Ex Perko
Гост





МнениеПуснато на: Вто Май 06, 2003 14:49    Заглавие: Re Отговорете с цитат

Prosto si go poracai ot tazi stranica i ste ti struva pak tolkova!Kakav e smisala da se vavlicat i drugi v cialata afera kato se ima pred vid ce nakazanieto po zakon za pritejanie na takiva brambazlaci e 1,5 godini zatvor.
Върнете се в началото
jony bravo
Гост





МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2003 0:01    Заглавие: plastam 180 lv na tozi, koito napravi... Отговорете с цитат

moga da ti napravia takova ne6to no me interesuva na kakvo raztoianie iska6 da 4uva6 snego tel 098377930
Върнете се в началото
PLEVEL
Гост





МнениеПуснато на: Вто Юли 01, 2003 9:15    Заглавие: TOVA SA DOSTA MALKO PARI! Отговорете с цитат

Priqtelu, za da ti se izraboti takova ustroistvo 6te trqbva da se brakne6 po dalboko i ne za drugo, a tozi koito go napravi kakvo 6te polu4i? Ako go napravq 6te ti prodam "knowhow" nali? Moite umeniq se zapla6tat. Ako vse pak re6i6 da se brakne6 do kam 150 USD pi6i na [email protected] Ot men tolkova!
Върнете се в началото
Gost
Гост





МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 23:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Mislq che moje da se poluchi s po malko sredstva.Vzemash edna satelitna antena ne po-golqma ot 60 sm.na mqstoto na konvertora,t.e. v tochkata na fokusa slagash mikrofon i gotovo.Moje da se izpolza kakvo da e ustroistvo - zapisvasht uokmen,doktofon,kasetofon i dr. samo che mikrofona trqbva da se otdeli s kabel.Shte e ot znachenie chuvstvitelnostta na mikrofona.Prenosimite kasetofoni moje da sa po podhodqshti zashtoto pri tqh mikrofona i shemata sa taka nastroeni che imat obhvat nqkolko metra.A predstavi si kakvo shte stane ako go slojish na antena.
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 23:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Драги Gost-е, ако не друго преди да даваш ценните си съвети погледни датата на последното съобщение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kd 503
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 520
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2004 0:18    Заглавие: Отговорете с цитат

аве ботове тва е тъпо и не виждам законното му приложение
_________________
Усилването на електрически сигнали е основен процес в радиоелектрониката!
i love massive ridiculous bass
Atlanta Georgia U.S.A. the real hip-hop !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov