Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос към модератор/ите/!...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
helios
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005
Мнения: 2944
Местожителство: Pirdop/Zlatica

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2008 3:06    Заглавие: Въпрос към модератор/ите/!... Отговорете с цитат

Преди няколко дни,поставих темата :"Заместител на пулт RMS316".
Темата "замина" в КОША...Останах "леко" очуден от факта,и сега искам да си изясня причината за това.
Ако бях казал така:"Търся пулт за у-ел "SONY" TA-FB730R",щеше да се намери колега,който да ми отговори:оригиналния е RMS316.Добре,обаче аз тази "крачка",вече съм я направил,и търся заместител на самия пулт/RMS316/,защо да карам някого,вместо мен да търси оригиналния такъв?...
Та,при тази ситуация,какво е нарушено от правилника?
Бих поискал-само разяснение.
Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2008 7:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Към всички, които имат претенции за нещо: Давайте линкове към претенцията Exclamation

Отнася се и за пишещите на лични. Няма да преглеждаме всичките ви мнения за да открием за какво става въпрос. Модерираните теми са десетки на ден и не всичко се помни, още повече че друг може да е модерирал.

Конкретно темата ти е там http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?p=244617 Ако беше писал че търсиш въпросното дистанционно то тогава щеше да е в раздела за покупко-продажби. Най-много теми заминават в коша за непълно заглавие и дооформяне. Ако ти си знаеш за какво става дума другите не знаят. Така че си пишете вида на устройството и модела на нещото в заглавието. И това да става в ПЪРВИЯ пост чрез редактиране. Ценете времето на другите, няма да се ровят в темата някъде на втора страница да видят уточняващите детайли.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2008 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Хелиос,какъв е проблема сега?
Значи темата някой колега ти я беше пратил в коша.
Темата беше със съдържание само 3 думи-
Цитат:
Има ли "достъпен" заместител този RMS316.

Не се знае този пулт от какво е,от що е.От какъв тип уред,от каква марка и т.н...
А колкото повече подробности се дават за едно питане-толкоз по-лесно стигаме до отговора-знаеш това.
Писа ми на лични за този проблем,отговорих ти че не съм я преместил аз,както и вероятната причина поради която са ти я преместили.
Даже ако си спомняш ти не щя да я откоригираш и предложи темата да си остане там...Та ти дописах за вида на уреда аз първо и я върнах.Просто за да може-едно на ръка-на теб да ти се свърши работа и второ-да се обогати форума с още една дискусия-щото утре може на някой друг да му е потребна информация за това дистанционно...
И всичко се беше ОК...
Да ама сега за къв чеп я пусна тая тема?
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov