Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Едно злодеяние за което неможем да бъдем безучастни
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Poki
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 13 Юли 2008
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Вто Ное 25, 2008 13:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина много неприятно Sad

А сигурно ли е, че някой го е запалил умишлено, може да се е самозапалило нещо.. Ако е умишлено дано полицаите си свършат работата веднъж както трябва, защото и без това занаята става все по-труден в днешни дни, а сега и това е просто недупостимо. Ако палежа е умишлен единия вариант е да е бил някой конкурентен "техник/сервиз", или недоволен клиент(не казвам, че въпросния господин Фишев не си разбира от занаята, но винаги има недоволни клиенти), не мога да си обясна какъв човек трябва да си за да си решаваш проблемите по този начин..

Надявам се щетите да не са много големи, и в скоро време сервиза да заработи, и да няма повече такива инциденти. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2004
Мнения: 1705
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Ное 25, 2008 14:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги благодаря Ви за топлите думи и подкрепата На никого от Вас не пожелавам подобна случка За момента изчаквам да минат вещите лица на застрахователите за оглед, до момента ги няма След това ще се разбере какво ще покрие застраховката Ще имам нужда от помощ за ремонта на помещението за което ще Ви информирам своевременно Тук искам да кажа едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на колегите Емилиан и Краси от Астра сервиз-София който въстановиха СОТ-а на сервиза в събота след обяда за да не ме нападнат мародерите Другото което ме заболя много е кражбата на навигацията LG от снимката Взета е от служител на СОТ към МВР или пожарникар от екипа за гасене Това са единствените външни лица които са влизали в помещението докато доида За сега това са нещата в общи линии Лек ден на всички колеги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Vaklin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Юли 2005
Мнения: 2054

МнениеПуснато на: Вто Ное 25, 2008 17:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Де да знам с какво може да се помогне, като съм далече. Ако нещо ти трябва компютър да събираш мога да ти пратя подарък всичкото чарколяк дето събира прахта да си спретнеш нещо. Мониторът така и не го направих, може да ти го дам да си го оправиш и да го ползваш.

За навигацията. Не разглеждаш ли варианта, че тя е причината за пожара? На някой много му е харесала. Рита вратата, взима я и разлива едно шише от кола с бензин. Драска запалката. Гарантирано, и да са останали след пожара следи от обувки и т.н., те са нагазени при гасенето. Може и на пари в някое чекмедже да е разчитал. Не вярвам във вашия бранш страстите да са дотолкова нажежени, че чак да се палите.
_________________
--------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
emil74
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007
Мнения: 1111

МнениеПуснато на: Сря Ное 26, 2008 0:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Искрено съжалявам за случилото се... Единствения ми съвет е да си направиш колкото можеш повече снимки, от колкото можеш повече ъгли. Дано разследващите да си свършат работата, но иначе би могъл да разчиташ и на частни детективски агенции.
Доколкото виждам щетите са огромни, но фактът, че не се е овъглило всичко, почти гарантира лесно намиране на мястото, откъдето е тръгнал пожарът, а оттам и причината.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plamensl
Site Admin


Регистриран на: 27 Ное 2002
Мнения: 174

МнениеПуснато на: Пет Ное 28, 2008 9:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Много жалко Sad
Дано да се разбере какво е станало
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Porko
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 23 Ное 2008
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Дек 01, 2008 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Гадна история. А това със служебното лице, което е откраднало нещо не се случва за първи път! Лошото е, че и за едното и за другото вероятността за наказание е малка. Нашата полиция е по-добра в извършването на престъпления, отколкото в борбата с тях. Sad
_________________
Ако и двамата имаме по една ябълка и ги разменим, всеки ще има ябълка с полепнали от ръката на другия микроби.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsarvulan
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008
Мнения: 291
Местожителство: pazardjik

МнениеПуснато на: Чет Дек 11, 2008 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-искрени съжаления и от мен.Сервиза ми е обиран,та знам какво е.Но при теб е по тежка ситуацията. Дано ченгетата изнамерят виновните.Кураж !
_________________
-----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
-----------------------------------------------------------
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tvservice
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 09 Ное 2003
Мнения: 379
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 25, 2008 19:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Искрени съжаления за този инцидент. Наистина е ужасно Sad .
Да не се надяваме само на полицията, а да помотнем на колегата с каквото можем. Никой не е застрахован от това. Sad
_________________
Няма да умрем от глад докато има техника Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 1325
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Нед Фев 08, 2009 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега fishev, има ли развитие?
_________________
Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 22:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже не е писано много време - откачам темата.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov