Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

tursia shema za electrogen

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jony bravo
Гост





МнениеПуснато на: Вто Май 27, 2003 23:52    Заглавие: tursia shema za electrogen Отговорете с цитат

moje li niakoi da mi izprati ili da mi kaje kak da nameria shema na electrojen s impulsno zahranvane?
Върнете се в началото
Tankov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 34

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2003 8:57    Заглавие: Мисията невъзможна Отговорете с цитат

Как така ще правите електрожен с импулсно захранване ? Та електрожените косумират голям ток и да се направи такова импулсно захранване не виждам как ще стане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jony bravo
Гост





МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2003 22:58    Заглавие: Re: Мисията невъзможна Отговорете с цитат

Tankov написа:
Как така ще правите електрожен с импулсно захранване ? Та електрожените косумират голям ток и да се направи т
акова импулсно захранване не виждам как ще стане.


gre6no si me razbral . tursia shema izgradena s mo6tni mosfet tranzistori ili tiristori
Върнете се в началото
Hyrko
Гост





МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2003 10:29    Заглавие: Re: Мисията невъзможна Отговорете с цитат

jony bravo написа:
Tankov написа:
Как така ще правите електрожен с импулсно захранване ? Та електрожените косумират голям ток и да се направи т
акова импулсно захранване не виждам как ще стане.


gre6no si me razbral . tursia shema izgradena s mo6tni mosfet tranzistori ili tiristori

Potyrsi v ruskite saitova tam sym sreshtal dosta shemmi
no si podgotvi parichki za mnogo jaki tranzistori i impulsen traf
Върнете се в началото
Minko
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 05 Авг 2003
Мнения: 1
Местожителство: Troian

МнениеПуснато на: Вто Авг 05, 2003 16:36    Заглавие: elektrog Отговорете с цитат

Rabotil sam w firma za proizwodstwo na inpulsni elektrogeni
nikoi miama da wi dade rabotesta shema na ustroistwoto
i ne si gotwete pari a mnogo pari
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubitel
Гост





МнениеПуснато на: Сря Окт 22, 2003 10:02    Заглавие: da vi imam i firmite, kat vi znam kvi galfoni ste Отговорете с цитат

Ne ti trebvat mnogo pari a mnogo vnimatelen design.
edna 555 i 4 mo6ni MOSFET-a 6e svyrshat 4udna rabota.

V4 trafa e malko problem

MNOGO E VAJNO DA NE SE NASITI MAGNITOPROVODA!!! nasiti li se, toka narastva strashno(i bezmisleno) i mo6tnoto stypalo gyrmi.

Nekoi shemi sa prez kondenzeri, drugi prez droseli - gyzarii


I ne se lyji da polzvash shim-impulsni zahranvania, nito da izpravjash naprejenieto !!! PERKA SE NA VISOKA 4ESTOTA, I MOJE DA SE ZAVARJA BEZ OBMA3KA NA ELEKTRODITE Smile))

Publikuvaj kvoto namerish Smile))
Върнете се в началото
jony bravo
Гост





МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2003 22:47    Заглавие: tarsia lubitel Отговорете с цитат

ot cade imash tolkova informacia imash li niakoia shema pishi mi uvajavam horata koito misliat cato teb cacvo shte cajesh za TL494 i dva mshni polevaka po 20A na500V cato IRFP460 Smile Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov