Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся лентов кабел за видеокамера..........

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tankov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 34

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 7:56    Заглавие: Търся лентов кабел за видеокамера.......... Отговорете с цитат

Panasonic NV R55EE. Това е лентов кабел с 18 меднофолийни пътечки разположени много близко и запояването се оказа невъзможно. Кабелът свързва оптичния блок с основната платка и към оптиката е разклонен на 4. На него пише:
VJB20499
FHS 94V-0
Питах в сервиз на Панасоник но казаха че няма такъв номер, което е невъзможно. Кое точно е каталожния идентификационен номер ??. Дайте съвет къде мога да намеря и евентуално телефон за връзка. Аз съм от Варна.
Приветствам идеята за форума и пожелавам успех на всички.
Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yan
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 33
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 11:39    Заглавие: Ще проверя. Отговорете с цитат

мисля че мога да помогна, стига да се съгласи собственика на една подобна камера, която повече няма да снима, само трябва да се изчака, а за да стане номера, виж, дали нямаш схема за NV-MS5, ще я преработвам за друга цел, стане ли-вземам проводника.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Tankov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 34

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 14:40    Заглавие: Ако може............ Отговорете с цитат

да вземете такъв кабел (трябва да бъде същият модел NV R55EE) моля пишете ми до четвъртък, тъй като мога да го заявя в сервиза в петък (имам уговорка но ще трябва да чакам около месец). Пишете ми за цената и начин на пращане(може с наложен платеж). Можете да ме уведомите и на [email protected]
За съжаление нямам схема на камера NV-MS5 (подобна на нея е NV-MS4) има ги в руските сайтове но искат пари казаците. Какъв е проблемът с нея ??
Благодаря за отзива.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yan
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 33
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 18:01    Заглавие: Za MS5 Отговорете с цитат

MS5 се различава от MS4, за която имам схема, затова търся точно MS5, проводника го разгледах, той е със 24 ленти, много съжелявам ако те подведох, не беше нарочно. Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov