Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Pomognete: Otklonitelna Sistema za Funai TV2000MK5??

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Lamb
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Юни 2003
Мнения: 23
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2003 15:42    Заглавие: Pomognete: Otklonitelna Sistema za Funai TV2000MK5?? Отговорете с цитат

Na niakoi da mu se namira otklonitelna sistema za Funai TV2000MK5,ili neshto podobno, moje i da ne e ot tochno sashtiat model, samo tribva da e ot kineskop s debela pushka(okolo 30 mm),
email: [email protected]
mob. 087584726
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dima
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 6530
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2003 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Всяка отклонителна система която има същата дебелина на шийката на кинескопа,ъгъла на отклонение на кинескопа и горе-долу същите съпротивления на намотките ще Ви свърши работа.Предполагам че дори от руски кинескоп ще стане.
_________________
Димитър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Lamb
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Юни 2003
Мнения: 23
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2003 10:30    Заглавие: DO DIMA :idea: Отговорете с цитат

Blagodaria ti, za tova poiasnenie, imam priatel v bransha (TV tehnik ot dalgi godini) ta toi mi kaza che v nai loshia sluchai i ot ruski televizor shte svarshi rabota (toi go e probval, i raboti), problema e che az sashto sam gotov da go probvam, Arrow no v momenta i ot star ruski televizor ne moga da nameria otklonitelna sistema???
(predi meseci imah 3 stari ruski cvetni televizora, no za sagalenie po vreme na edno ot podrejdaniata gi izhvarlih Crying or Very sad )

Blagodaria ti! Do skoro!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Нед Мар 21, 2004 21:58    Заглавие: pomognete-otklonitelna sistema za funaj Отговорете с цитат

Уважаеми "колега",колко отклонителни системи искаш да ти изпратя и на какъв адрес? Имам в изобилие от най различни фирми. Пиши ми на личния ми мейл.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 2268
Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 14:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Едва ли вече му трябват погледни че писмото му е от 24 юни 2003 ?????????????????
_________________
СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov