Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

piratski diskove za playstation

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sony
Гост





МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 10:50    Заглавие: piratski diskove za playstation Отговорете с цитат

niakoi znae li kakvo se pravi sus Sony Playstation za da zapochne da chete piratski diskove i kolko struva gore-dolu
Върнете се в началото
Tankov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 34

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 11:46    Заглавие: Sony playstation 2 Отговорете с цитат

Vgrajda se 4ip i se izpolzva CD disk za da se startira. Tova struva okolo 180 leva. Ako e samo 4ip bez disk izliza 300 leva. Ako ima6 interes moga da ti dam vrazka.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sony
Гост





МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 14:16    Заглавие: interesuva me Отговорете с цитат

ako znaesh adres ili tel na niakoi koito go pravi, shte buda blagodaren Very Happy
Върнете се в началото
Tankov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 34

МнениеПуснато на: Пет Яну 03, 2003 9:57    Заглавие: Za PS2 Отговорете с цитат

Ima6e obiava mislia 4e v dir.bg v obiavi, no sa gi iztrili sled nova godina. Az mu pisah i toi mi otgovori kakvo se pravi, no ne sam si zapisal adresa mu. Pusni tam edna obiava, moje da ti otgovori. Li4no az ne iskam da riskuvam, za6toto iavno se prisajda integralna shema i moje da stane niakoia belia, ta da ostane6 bez PS 2.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сервизен Център "БУШ
Гост





МнениеПуснато на: Съб Дек 27, 2003 23:47    Заглавие: Продавам/монтирам чипове за Sony PlayStation 1 и 2. Отговорете с цитат

Продавам/монтирам чипове за Sony Play Station 1 и 2.
Сервизен Център "БУШОНА"
София ул.Искър 46
тел:02/9830116 или 9836313 или 098788126
или [email protected]
Ако сте извън София това не е проблем,чрез куриерските служби от врата до врата е изключително ефтино и удобно.
Проверете на http://www.speedy.bg/ или http://www.econtexpress.com/
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Вто Мар 02, 2004 0:04    Заглавие: Re: Продавам/монтирам чипове за Sony PlayStation 1 и 2. Отговорете с цитат

WWW.BUSHONA.COM
Върнете се в началото
Venci123
Гост





МнениеПуснато на: Съб Окт 16, 2004 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Продаваш ли дуо 2 чип с инструкция за монтаж.
0889476018 до 22.00
Върнете се в началото
sebulb
Гост





МнениеПуснато на: Нед Окт 17, 2004 15:38    Заглавие: PS1 Отговорете с цитат

otkude mogat da se downloadnat igri za PS1. Tursih v Google no ne mojah da namerq.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov