Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

amplifier QUAD 405
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Hacko
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 10:56    Заглавие: amplifier QUAD 405 Отговорете с цитат

zdr ako nekoi si e pravil takyv usilvatel koito predlaga6e spisanieto MladKonstruktor i go e napravil taka 4e da zaraboti ot pyrviq pyt neka mi pi6e imam golemi problemi s syjivqvaneto na tozi usilvatel , uj slojix vsi4ko na mqstoto si i e ispravno a ne moga da go slu6am pove4e informatciq kogayto mi pi6ete na e-maila mi :
[email protected]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 12:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма ли да спрете да пишете на ОЛИГОФРЕНИЦА Question Twisted Evil
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
dim_technik
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 19 Ное 2003
Мнения: 126
Местожителство: гр.Плевен

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2003 11:26    Заглавие: Мнение Отговорете с цитат

Не знам как си изработил платката и дали си мерил елементите преди да ги монтираш , но ако това си го направил всичко трябва да ти е нормално т.е. усилвателните стъпала трябва да заработят от раз.Освен ако при монтажа си направил грешка.Аз лично съм изработил предният модел на QUAD 405 ,който беше публикуван в списание Радио - Телевизия - Електроника 1982г. Схемата беше публикувана с грешки и след корекцията им стъпалата тръгнаха от веднъж без каквито и да било настройки.Аз съм много доволен от тях Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rusin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 18 Авг 2003
Мнения: 306
Местожителство: Stara Zagora

МнениеПуснато на: Вто Ное 25, 2003 10:15    Заглавие: re Отговорете с цитат

Аа,Бб,Вв,............ Яя - това са български букви Idea ползвай ги не е трудно. Аз вече 26 г ги използвам и ми е много лесно при общуването с околните .СЕГА НА ПРОБЛЕМА ТИ, КАКВО ПО - ТОЧНО НЕ РАБОТИ В
СХЕМАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Staho
Гост





МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2004 10:47    Заглавие: Отговорете с цитат

И при мене схемата заработи от раз дори бях го правил мостов и се държеше много добре извади някъде около 600W но е необходим голям трансформатор
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Нед Мар 14, 2004 23:51    Заглавие: amplifier QUAD405Здравей младежо Отговорете с цитат

Здравей младежо,казвам се Веско Дилов от гр.Враца.Този прекрасен усилвател съм правил още в 1986г. от една руска книга.Всп.Мл.Конструктор-9/88г. я има същата схема.В бр.11/89г. от същото списание,но има 2-3 грешки.Сп.Радио-руското-бр.5/84Г. Сп.-РТЕ-бр.1/2001г. и за последно съм го видял в сп.Мл.Конструктор-бр.5/2001г. Всички схеми работят мн.добре,а в мостово свързване с фазоинвертор и мощен траф може да се изкара и над 350-400вата.
Виж всичките публикаций и ще намериш грешките си. Имай в предвид,че на пазара се продават много некачествени части.Много мои
приятели и колеги са изработили този неповторим НЧУ и са останали очаровани от качествата му.Желая ти успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bots'_Revenge
Гост





МнениеПуснато на: Съб Фев 12, 2005 13:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, тази тема я открих в търсенето си на информация за предлагания от "Млад конструктор" 200 ватов усилвател QUAD405. Искам да ви попитам дали този усилвател си заслужава парите. Успява ли да просвири всички честоти достатъчно ясно, с малки изкривявания при голями мощности? Колко ватов трансформатор трябва да се използва? Изправителя какъв трябва да бъде? - какъв кондензатор трябва да използвам?
Благодаря предварително ако ми отговорите.
Върнете се в началото
blueice
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004
Мнения: 526
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Фев 12, 2005 15:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Не жали мощност и капацитет,колкото повече толкова по добре.От 12г съм с такъв гешка няма Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
galov_p
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 244

МнениеПуснато на: Съб Фев 12, 2005 22:16    Заглавие: Отговорете с цитат

[color=redako nekoi si e pravil takyv usilvatel koito predlaga6e spisanieto MladKonstruktor i go e napravil taka 4e da zaraboti ot pyrviq pyt neka mi pi6e imam golemi problemi ][/color] Laughing Laughing Laughing

Hacko,я по добре попитай за някой на който не му е заработил от първия път.Видя ли тия дето ги търсиot pyrviq pyt

какво ти отговориха Wink
_________________
Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bots'_Revenge
Гост





МнениеПуснато на: Нед Фев 13, 2005 14:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще може ли някой да ми отговори малко по-точно?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov