Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

panasonic GD95

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cemb
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 31

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 15:17    Заглавие: panasonic GD95 Отговорете с цитат

kajete ot kade da si drapna niakakv soft za GD95 Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Joniks-serviz
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Сеп 2004
Мнения: 352
Местожителство: България-Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Сеп 11, 2004 14:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Kakvo to4no te interesuva!
_________________
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
cemb
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 31

МнениеПуснато на: Съб Сеп 11, 2004 18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Пуснато на: Сря Май 14, 2003 4:17 pm
ve4e ni6to Rolling Eyes Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 1325
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Съб Апр 22, 2006 15:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой има ли информация за този телефон? Знам, че темата не е много прясна, но моя телефон е този модел и сега спря тотално...
Спирането не беше внезапно и скоро не е изтърван.
На няколко пъти докато да тръгне след като е бил изключен се замисляше за известно време... Rolling Eyes
Някаква идея колко трябва да бъде напрежението на батерията ? Сега е малко под 3 волта
_________________
Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pepi Petrov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005
Мнения: 591
Местожителство: Vidin

МнениеПуснато на: Съб Апр 22, 2006 20:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Почисти контактите на батерията вьзбуди я принудително с не по-голям ток от 100-300мА докато достигне 3.6V примерно,Почисти конектора на телефона,не стартира ли след това пиши на лични не за друго но всеки проблем е персонален и няма смисьл да пьлним форума с излишни словоизлияния.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Pepi Petrov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005
Мнения: 591
Местожителство: Vidin

МнениеПуснато на: Съб Апр 22, 2006 20:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Почисти контактите на батерията вьзбуди я принудително с не по-голям ток от 100-300мА докато достигне 3.6V примерно,Почисти конектора на телефона,не стартира ли след това пиши на лични не за друго но всеки проблем е персонален и няма смисьл да пьлним форума с излишни словоизлияния.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 1325
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Съб Апр 22, 2006 21:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека опиша за какво точно става въпрос.
от известно време забелязах, че когато си включвам телефона, вместо началната анимация, телефона просто си стои тъмен, като се вижда, че матрицата на екрана е захранена. След няколко секунди си светваше и ме питаше за ПИН- кода, а след неговото въвеждане се стартираше телефона. Нормалният ред е ПИН код, анимация, приветствие /текст, който си въвеждаш/ и след това стартиране на телефона, като през това време се е регистрирал в мрежата.
Преди около седмица забелязах, че ако опитам да вляза във WAP /нещо, което не съм ползвал от година поне/ телефона спича тотално за около минута- две без всякаква индикация и след това си тръгва, без да ме пита за ПИН, т.е. не се е изключвал. Снощи, след като демонстрирах това на брат ми и телефона започна пак да прави така, му извадихме батерията /нещо което и преди съм правил без последствия/ и вече не желае да тръгне....
Въпросът ми е : батерията, за която питам се намира във вътрешността на телефона и е модел ML 616, за който не успях да намеря информация. Какво трябва да е нейното напрежение? В момента е 2,78 волта, а основната батерия на телефона е на 3,45 волта в момента.



EDIT Забелязах също така, че при включване на зарядното, светодиода за индикация на заряда святка моментално за зареждане, а преди се замисляше за около секунда. Приключването на заряда също е странно- светодиода започва да примигва произволно и накрая изгасва....
_________________
Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sto-Yo
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005
Мнения: 28

МнениеПуснато на: Пет Май 05, 2006 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

ми ко да ти кажа - софтуерен проблем. Имах някъде в къщи програма за флашване ама ще стане 96 ако искаш - пробвай? май друго не ти остава (освен NOKIA) Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 1325
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Май 08, 2006 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Носих го на двама специалиста- казват, че въобще не желае да започне да ...ъъъ... зарежда/инсталира/инициализира или каквото прави там в началото. Ако имаш някакъв опит и/или желание- да се свържем!
_________________
Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 1325
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2007 6:33    Заглавие: Отговорете с цитат

...и дълга бе моята сага и много време обхвана... Laughing
намерих си същия модел телефон, с проблем в батерията, както се оказа- при разговор се изключва внезапно без каквото и да е предупреждение. Като му сложих тази от моя, се оказа, че е разредена докрай. Но и с заредена батерия моят не желае да тръгне.... оказва се че процесора на телефона има 3 режима на работа- нормален, икономичен и авариен /примерно ги кръщавам/. Нормалният е ясен. Икономичният, или както там се нарича, е при изключен телефон. Аварийният е при напрежение на батерията под определена стойност.
следва продължение ако на някой му е интересно.....
_________________
Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov