Jabse : българската търсеща машина Форуми
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Напишете отговор Страница 1 от 1
Публикуване на писма.
Автор Съобщение
Отговорете с цитат
Мнение Публикуване на писма. 
Ще е добре да се въведе такава възможност.

В смисъл следното:
Избирам писма и ги обявявам за публикуване.
В определена добре известна директория (например: mail.jabse.com/име_акаунт) се появява списък, в който е списъка с публикуваните писма - така всеки ще може да ги чете.
Отговорност на ползващия пощата е, да покаже кое е за публикуване и кое не е.
От съображение за лоялност считам, че датата на изпращане, както и адресът на изпращача трябва да останат скрити. От друга страна публикуващият ще е добре да може да задава собствено заглавие на публикуваните писма.

Това не е теоретична възможност, а нещо което ми е трябвало. Ако jabse пощата въведе такава възможност, то с голяма вероятност ще започна да я ползвам по-редовно. Междо другото такова допълнение се прави сравнително бързо (примерно за половин час).

Междо другото, как се цели привличане на нови потребители? Има толкова free пощи, че трябва да се помисли и за нещо повече (горната идея ще привлече може би само мен - не вярвам много хора да я искат).

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Отговорете с цитат
Мнение  
Здравей,
Идеята е много хубава и ще бъде полезна за Jabse.
Не мога да преценя колко хора биха използвали такова нещо, но мисля да го реализирам

Благодаря

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Отговорете с цитат
Мнение  
Като разглеждах пощата видях, че има и възможност за препращане на писма.
Това е добра възможност, но мисля може малко да се подобри. Ще стане малко по-тромаво, но пък ще е по-гъвкаво и по-логично.
Проблемът в момента е, че ако се опитам да изпратя 2 писма, които са на различни страници, то няма да успея (просто защото не мога да ги селектирам едновременно). Вярно е, че в момента пощата ми е празна, но като се напълни, то вече ще имам проблем. Затова предлагам така:
-- Да има още една папка "За препращане", в която да се местят писмата.
-- Като се започва ново писмо, да има отметка "Преизпрати подготвените писма".
-- Тази отметка, от своя страна да още една подотметка: "След изпращането върни писмата".
Така ако и двете опции се изберат, то преместените в папката "За препращане писма" ще се връщат оттам, откъдето са дошли в тази папка (това е малко усложнение, защото трябва да се пази и тази информация, откъде са пристигнали писмата за преизпращане, но няма как да стане иначе добре).

Междо другото и самото публикуване ще си е просто папка, например с означението "Публично видима". Тази и другата папки "За препращане" ще са с малко по-особено предназначение и затова е хубаво да имат отстрани буквичката i на син фон, за да се дава информация за какво се използват.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:
Напишете отговор Страница 1 от 1
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети