Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ЗА! Нов форум! Да!

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Yan
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 33
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 11:38    Заглавие: ЗА! Нов форум! Да! Отговорете с цитат

Предлагам създаване на нов форум "РЕМОНТИ" в рамките на форум ЕЛЕКТРОНИКА за колегите от сервизния бранш. Подкрепете![/b]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hmh
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 25 Апр 2003
Мнения: 43
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 18:39    Заглавие: Аз съм за Отговорете с цитат

Това е много добра идея и бих участвал в този форум с удоволствие. Колкото и да се мисли за голям специалист, човек винаги има какво ново да научи. До сега не съм срещал такъв форум в Български сайтове, но в Руските навсякъде.
_________________
hmh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cdi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 768
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 18:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм твърдо "ЗА" такъв форум. Изненадващо е че братята руснаци отдавна са решили проблема с проблемите на TV ремонтите. Тук обаче се появява и другия проблем че ние не сме толкова услужлив народ да си помагаме и да разбираме проблема и трудноста в някоя от насоките на електрониката. Правило ми е впечатление че откраднато от чужди сайтове се предлага за пари в BG с цел естественно за печалба и общо взето без никаква безплатна помощ. Явно такъв ни е манталитета но може би с наличието на такъв форум за "Ремонт" ще се секне лошият за сега български манталитет. Друго впечатление което ми е правило на западните сайтове за ремонт е че всички очастват в развитието на "база данни" на самата страница за да може да бъде максимално от полза на потребителите на страницата.
Колкото по скаро излезе този нов форум толкова по добре. Аз съм "ЗА"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Tankov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 34

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 7:46    Заглавие: Перфектна идея............... Отговорете с цитат

Всеки от нас знае по нещо но не всичко. Такъв форум би спомогнал да обменяме информация от практиката. Горещо поддържам идеята. Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chocho
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 06 Фев 2003
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 19:13    Заглавие: ЗА! Отговорете с цитат

ЗА!
_________________
http://viper.worldnn.com/forum
Digitall Video, Audio & 3D Software Forum
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lamb
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Юни 2003
Мнения: 23
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2003 15:03    Заглавие: Zdraveite - YES! Отговорете с цитат

Da, pravi ste za mantaliteta na balgarina :"moje az da ne sam dobre, ama na Vute tribva da mu e po zle...", no virvam che triabva da ima takav spec. forum, i nie vsichki imame nujda ot nego! DA!DA!DA! da razchupim balgarskite "Baiganiovshtini" -kato si pomagame!!!

Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov