Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся кутия за електронни елементи BOX-6144

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Боби
Гост





МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 14:58    Заглавие: Търся кутия за електронни елементи BOX-6144 Отговорете с цитат

Търся кутия за електронни елементи BOX-6144, представлява синя кутия с размери 555х306ь155 мм, с 45 малки чекмеджета, 2 средни и едно голямо. Ще бъда много благодарен на всеки, който може да ми даде информация къде има.
Върнете се в началото
Lamb
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Юни 2003
Мнения: 23
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2003 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, не съм сигурен, но мисля че съм виждал нещо подобно в редакцията на сп."Млад Конструктор" иди на www.mladkonstruktor.bg и от там в елекронния магазин, ако там няма, обади им се на телефоните и ги питай дали могат да ти намерят това което търсиш! Wink

Поздрав, Lamb
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov