Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За темите във форума. Прочети го, ще ти е от полза!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Yan
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 33
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 12:05    Заглавие: За темите във форума. Прочети го, ще ти е от полза! Отговорете с цитат

Като начало, за улеснение на всички посетители на форума, ще си позволя да дам няколко съвета:
-ако желаете темата ви да бъде видяна от максимален брой посетители и да имате шанс за отговор- попълнете графа "заглавие" по-конкретно, например: "видео АКАI-повреда", или "TV SONY-търся схема".
-бъдете толерантни един към друг-не всички посетители са специалисти от "КЛАСА" , а ако сте начинаещ, постарайте се да не предизвиквате неуважение към себе си с въпроси от типа: "почистих главата, видеото (CD-то) спря да работи, какво да правя?" В най-добрия случай ще ви посъветват да се обърните към специалист.
-старайте се да помагате, а не само да търсите помощ от другите, това е начина да просперира всеки един от нас, нали?
-теми, съдържащи информация, която няма отношение към форума, ще бъдат изтривани, както и тези, съдържащи обидни или нецензурни думи.
-пожелавам на всички гости, посетители, колеги успех в работата им, бъдете здрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hmh
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 25 Апр 2003
Мнения: 43
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 16:26    Заглавие: ново предложение Отговорете с цитат

Съветите които давате са напълно уместни
А, сега за предложението: Винаги когато съм разглеждал руски сайтове съм завиждал на руснаците за богатата информация, която предлагат. Чудя се, дали и ние с общи усилия ще можем да създадем поне един подобен сайт в който да има всякаква информация свързана с ремонта на електронна техника. За тази цел започнах да уча как се създават HTML документи и WEB страници, и се надявам, че ако намеря поне няколко съмишленици ще успеем.
_________________
hmh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Yan
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 33
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 17:26    Заглавие: От съмишленика. Отговорете с цитат

Идеята е много добра, подкрепям! Аз лично мислех, абе как никой не се е сетил да направи подобна страница? Защо НЯКОЙ? - си мисля сега. И ме спира само това, че е нужно много време, а не съм сигурен, че ще бъде покрито финансово-важен момент, т.к. не е оправдано да зарежеш источника на доходите си само заради каузата, но си струва да се помисли над вариантите.

Последната промяна е направена от Yan на Съб Юни 07, 2003 17:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hmh
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 25 Апр 2003
Мнения: 43
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 21:14    Заглавие: относно предложението Отговорете с цитат

Идеята ми е сайтът да съдържа справочна информация за ИС и транзистори, схеми на различни модели телевизори (до които схеми успеем да се доберем разбира се), споделяне на опит при отстраняване на по трудните за откриване повреди и т.н.
Когато сме няколко човека, и всеки направи това което може, надявам се да не отнема много време. Освен това на много места предлагат безплатно WEB място до няколко мегабайта.
_________________
hmh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rusin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 18 Авг 2003
Мнения: 306
Местожителство: Stara Zagora

МнениеПуснато на: Вто Авг 26, 2003 8:39    Заглавие: Re:Форум електроника Отговорете с цитат

ДА за Форум електроника.
Областа от електрониката, в която се занимавам е HI-FI аудио схемотехника и AV ремонти.Сам изработвам отделните аудио компоненти от печатна платка до дизайн на кутия.Така че за мен е повече от необходима връзката с други хора занимаващи се с подобни неща. На тези от посетителите на форума които сами искат
да си изработят : печатни платки, кутий за сглобените от тях устройства, НЧУ, тунери, тонкоректори, СD, дек и др. подобни неща
мога да предложа НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНА ПОМОЩ-схеми, описания
технологий и др.Защото от личен опит знам колко трудно се намира подобна информация/понякога неточна грешна и платена/поне с мен беше така в началото и затова сега искам да предложа помоща си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kostadin iantchev
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Май 2003
Мнения: 520
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Авг 31, 2003 12:23    Заглавие: Предлагам помощта си Отговорете с цитат

Аз се занимавам с ремонт и разкодиране на автомобилна техника. Мога да помогна с нешто за идеята ви.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Яну 28, 2005 7:26    Заглавие: Отговорете с цитат

За поместване на реклама се обръщайте към администратора.
Всякакви съобщения за "услуги" извън тематиката на форума, привличане на реферали и подобни ще бъдат изтривани без обяснения!
Тук се разискват професионални въпроси по ремонт.
Схеми се търсят в <Търсене на схеми . . . >
Компоненти се търсят в <Купувам, Продавам . . .>
За общи приказки, непрофесионални дискусии, съвети по закупуване в <Общи приказки>

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov