Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

[b]Pomognete Funai TV-1400 mk6[/b]

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Drunken Master
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Мар 2003
Мнения: 1
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 14:40    Заглавие: [b]Pomognete Funai TV-1400 mk6[/b] Отговорете с цитат

Koi moje da mi pomogne. Imam televizor Funai TV-1400 MK6 no neshto see precaka. Kato poraboti izvesno vreme se bagne i pochva da pokazva menu-to za nastroivane na kanalite sled izvesno vreme izchezva i zvuka. Niakakvi idei Confused Ili pone niakoi ako ima sxema ako moje da mi ia prati na e-maila niama da e losho [email protected] shte sam mu blagodaren Smile)) Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 16:05    Заглавие: FUNAI Отговорете с цитат

Хванала го е FUNAI-ската болест Wink и плаче за нов процесор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cdi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 768
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Нед Мар 30, 2003 13:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Без съмнение е процесор
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cemb
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 31

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

po niakoi pat pomaga kato ekranira6 procesora probvai.prosto izreji edna lamarinka kolkoto nego postavi q otgore i q varji na masa , Wink Rolling Eyes Wink kasmet
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cdi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 768
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 13:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Cemb, това действа само когато телевизора не е гледан много в от момента на подаване на дефекта и ламаринката по скоро охлажда процесора от колкото да го екранира. Има начин ако не е много прецакан процесора как да се възтанови но няма гаранция, а и цената му не е чак толкова висока 20-24лв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gogo
Гост





МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 15:14    Заглавие: funaj-procesor Отговорете с цитат

Ako go donesesh v Plovdiv ste ti recikliram starija procesor s garancija !
ICQ-178395343
Върнете се в началото
hmh
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 25 Апр 2003
Мнения: 43
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 13:12    Заглавие: Успешна екранировка Отговорете с цитат

cemb написа:
po niakoi pat pomaga kato ekranira6 procesora probvai.prosto izreji edna lamarinka kolkoto nego postavi q otgore i q varji na masa , Wink Rolling Eyes Wink kasmet


Такава екранировка съм правил но с малко по голяма ламаринка, която да покрива процесора и паметта без да опира в тях (така, че няма нищо общо с охлаждането) свързвам я на маса с отделно кабелче - и !!! след месец телевизора започна да работи нормално. Ако някой има научно обяснение за тази магия моля да отговори
_________________
hmh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cemb
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 31

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 22:30    Заглавие: Отговорете с цитат

spored men tova se polu4ava ot razmagnitva4kata na kineskopa prehvarlia stati4no elektri4estvo kam procesora i go skapva Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov