Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

barcode scanner

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plamensl
Site Admin


Регистриран на: 27 Ное 2002
Мнения: 174

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2003 10:28    Заглавие: barcode scanner Отговорете с цитат

Imam laseren barcod scanner na koito pishe KB wedge NKR 2603, a na kabela mu pishe: CBL-83p
Niakoi znae li koi e proizvoditelia na tova neshto, kude moga da si izteglia uputvane i kodove za nastroika i nai veche kak moga da go nakaram da chete barcodove bez da ima vkliuchena klaviatura (skenerut se vkliuchva kum pc, a kum nego se vkliuchva klaviaturata - ps/2)

Kupili sme go ot Eltrade
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gsm_service
Гост





МнениеПуснато на: Нед Май 25, 2003 22:54    Заглавие: moje no triabva da se razglobi da se vidi chipseta Отговорете с цитат

ako mje da se razglobi ... moje da se izmisli neshto vyprosa e struva li si da se pravi ?? pri polojenie che ima takiva universalni ... moje da se napishe driver , no pak dali si struva i do kakva suma bi dal za takova neshto
Върнете се в началото
plamensl
Site Admin


Регистриран на: 27 Ное 2002
Мнения: 174

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 7:38    Заглавие: problemut se razreshi Отговорете с цитат

okaza se che problemut e v klaviaturnija vhod na kompiutura, koito izpolzvahme (notebook- HP)
blagodaria Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov