Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Sagem MY X-5
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ilian359
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2004
Мнения: 508
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 01, 2005 11:17    Заглавие: Re: саджем и френското производство! Отговорете с цитат

ivanmarasov написа:
Саджем, както и Алкател са прекрасни телефони с всички възможности, които имат и Нокия или Сименс! По-добри са от Самсунг и Сони-Ериксон и много по-добри от скапаните Мотороли на САЩ! Само дето са наполовина по-евтини от Нокия, защото не си хабят парите на фирмите за толкова рекламно зарибяване! Французите произвеждат всичко по-добре от американците - от храни и самолети до мобилни ткелефони! Купете си |Саджем или Алкател - те са с по-добро покритие от Нокия! Но не ги купувайте от български вносители, защото защитата на тези телефони е много добра и нащте тикви докато я разбъзикат ги развалят!


Най-после едно вярно и кадърно мнение!
Изказвания от типа "французите могат да правят само свирки" не се различават от "всички българи са цигани".
_________________
https://LaptopBG.com
https://LaptopDisplay.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
мульо
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Ное 2004
Мнения: 929
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 0:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Първият ми мобилен апарат беше Sagem MC820. Разкодиран в България, по думите на мой приятел от когото го купих - "както трябва". Желязна машина - изкара повече от три години с оригиналната батерия, при гадните условия в които работя, изтърван многократно /дори му се пукна "предното стъкло"/, мокрен и мачкан. Използвал съм го с обикновена калъфка за носене на кръста. Работя на места където обхвата хич го няма - почти не се е случвало да загуби връзка. В това отношение съм го сравнявал с други апарати от подобен род - другите просто нямат шанс. Жена ми го ползва втора година /намерих му нова батерия/ и досега няма никакви проблеми. Струва ми се, че лошото мнение за саджемите дойде от следващите модели - т.нар. "джапанки", въпреки че познавам доста хора, които си ги ползваха години наред без проблеми. Бях се наточил да си купувам пак същата марка, но модела който си харесах беше бая скъп и се отказах.
Мисля си, че всички тези лъскави апарати, които се продават в момента започват да губят качествата на основната си функция - телефонията, за сметка на куп излишни и глупави функции, някои от които човек не ползва никога. Е как няма да са бъгави и нескопосани дори моделите на реномирани фирми, след като трябва да извадят два нови модела на месец и те да имат поредната "велика" новост? Както добре беше казано в един руски сайт - когато нещата от ръцете на техниците преминаха в ръцете на маркетолозите, всичко започна да отива на зле.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov