Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ИМА ЛИ ХЛЯБ В РЕМОНТНИЯ БИЗНЕС
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 21:25    Заглавие: ИМА ЛИ ХЛЯБ В РЕМОНТНИЯ БИЗНЕС? Отговорете с цитат

Уважаеми колега WDW,моите инициали са същите,като твоите,защото името ми е такова.Вчера,13.09.04 във Враца се срещнахме няколко колеги от различни краища на страната и въпросът за занаятчийството беше дискутиран.Колкото и да не ни се иска ще трябва да се примирим с мисълта ,че и нас ни приравняват със занаятчийте.Много скоро ще се убедиш сам,когато влезем в Европа.ВГермания всички регистрирани тв.фирми членуват в занаятчийската камара с център гр.Кобленц.Когато учередявахме подобни сруктори тук в България и ние мислехме като теб,но поради ред обстоятелства ни убедиха да станем членове на тази организация и имаше резултат.Според мен не е важно как те наричат-Майсторе или господин инженер,важно е какво даваш на клиента,а това е качествената услуга.Ние-тв.техниците от Враца членуваме в 2 организаций-Занаятчийска камара и Национален браншови съюз-Сервиз електронна техника-със седалище гр.София.Идвете са с цел защитаване интересите на работещите в сферата на услугите и електрониката.Мога само да подчертая,че патентния данък от 990лв.спадна на половина,благодарение на усилията на двата съюза.Всички ,Вие,които четете това помислете-има ли нужда от съюзяване или не?А какво пише на народното събрание?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
WDW
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 13 Сеп 2004
Мнения: 69
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 0:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятно ми е колега и адаш по инициали wesko dilow!!!! Laughing
Ние по-младите сме бунтари и не бихме се съгласили с това определение !!!!
Аз също членувам в Браншовата организация и смятам,че обединяването е нещо ползотворно (аз да вмъкна пък за Дружината и Планината Razz )
А патентният данък не мисля,че е някакъв проблем сериозен !! Има начини легално и законно да се заобиколи !!! Exclamation Idea Razz



ЕеееееХ Враца , Враца ..... Cool Там се научих да плувам и имах мноооого хубави ученически години ........ Wink
_________________
"... сичкото що е транзистор за илядо и пестотин волта се е BU ......"


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 1:44    Заглавие: ИМА ЛИ ХЛЯБ В РЕМОНТНИЯ БИЗНЕС? Отговорете с цитат

Колеги,много скоро във гр.Враца ще се поведе поредната среща на всички колеги от бранша и както винаги ще се дискутира и горния въпрос.Аз не съм упълномощен да каня колеги,но вратите са отворени за всички,занимаващи се с електроника.На срещата ни във В.Ж.И София дойдоха и не-членове на съюза и веднага се вляха в нашите редици.Колкото сме повече-толкова сме по-силни и някои.......се съобразяват вече с нас.А от лична гледна точка от запознанството с много колеги от цялата страна ми набъбна информационния масив,обмена на резервни части скокообразно нарастна и някак си работата ми стана по-успешна.Много е важна визуалната връзка между колегите.На тези срещи се завързват страхотни приятелства и емоцийте от веселата част остават незабравими спомени.Повярвайте и елате-няма да останете разочаровани!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 2:03    Заглавие: ИМА ЛИ ХЛЯБ В РЕМОНТНИЯ БИЗНЕС? Отговорете с цитат

Моля за извинение за правописната грешка:Във Враца ще се ПРОВЕДЕ,а не поведе.Повеждането стана с учередяване на НАЦИОНАЛЕН БРАНШОВИ СЪЮЗ-СЕРВИЗ ЕЛЕКТРОННА ТЕХНИКА преди няколко години в София и ръководител ни стана небезизвестния колега от София Димитър Лулчев-Дими.А колега WDW,не се хвали,че си се научил да плуваш във Враца,защото,ако дойдеш на срещата ни,ще те удавим с врачанска теменуга и тогава ще видим колко знаеш да плуваш.Ние врачанските колеги сме показали какви възможности имаме в надпиване на дълги разстояния и много плувци се давят още на старта.Дано си гълтал повече врачанска вода при тренировките.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Авг 2004
Мнения: 246
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Уважаеми колега Дилов ,да си призная честно съвсем наскоро разбрах за вашият съюз и намирам идеята наистина за прекрасна ,доколкото разбирам става въпрос за хора ,профилирани предимно в аудио/видео севизната дейност.Самият аз се занимавам с прмишлена електроника или така наре4еният КИП,тв ремонтите изваршвам за собственно удоволствие и не с комерсиална целта ,та да си дойда на думата идеята ми е следната ,лично аз ,а и много мои колеги профилирани в промишлената електроника и автоматика бихме искали да участваме в подобна организация ,да обменяме опит,знания и информация как бихме могли да получим повече информация и дали сме желани в едно таова сдружение ,това бих искал да попитам
С уважение А.Александров ,София
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
dima
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 6530
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 20:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се ,че не е по темата но вече няколко години във Враца не мога да се намеря нито бяла нито червена теменуга.
_________________
Димитър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
WDW
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 13 Сеп 2004
Мнения: 69
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 22:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега wesko dilow, говорех за плуване,кроул,бруст,бутерфлай е таквиз неща !!!! Нямах предвид алкохолното плуване !!!!! И там съм доста добър,но не претендирам !!!! Razz
Простете невежеството ми,но някой ще ми обясни ли за таз теменуга ? Embarassed
_________________
"... сичкото що е транзистор за илядо и пестотин волта се е BU ......"


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 23:08    Заглавие: ИМА ЛИ ХЛЯБ В РЕМОНТНИЯ БИЗНЕС? Отговорете с цитат

Уважаеми колега Александров,ето отново съм изпълнен с удволетворение,че след всяко такова дълго писмо винаги някой колега реагира на обръщението ми да се съюзяваме все повече и да ставаме все-по силни.В нашият съюз вратите са отворени за всеки,който се занимава с електроника,ремонти,проектиране,изработка и производство на електронни,електрически и подобни устройства.Може да не съм точен и изчерпателен,но за най-точна информация може да се обърнеш към сайта на нашия съюз www.nbs-set.com в раздела Регистрация,Административни дискусий.Ако не стане се обърни към администратора на форума и той ще те насочи.Мога сърдечно да ви приветствам в намеренията си да станете едни от нас.Ние не сме секта или каквато и да била мошенническа организация, а съюз на единомислещи високо образовани,ерудирани и коректни техници,инженери,дори имаме като член и проф. д-р.инж.Данчо ВеселиновГригоров-преподавател в техн.университет.Ето и един твой колега:инж.Петър Стойков-промишлена и битова електроника.Аз съм само редови член на сдружението и много ми е приятно да се запозная с нови колеги от бранша,защото ние винаги има какво да споделим и обменим опит.А и срещите на живо остават трайни спомени и приятелства.Желая на всички,желаещи да се влеят в съюза ни само приятни и незабравими делови и приятелски отношения и успех в бизнеса!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Tisho
Гост





МнениеПуснато на: Съб Окт 02, 2004 7:02    Заглавие: Re: ИМА ЛИ ХЛЯБ В РЕМОНТНИЯ БИЗНЕС? Отговорете с цитат

wesko dilow написа:
Уважаеми колега Александров,ето отново съм изпълнен с удволетворение,че след всяко такова дълго писмо винаги някой колега реагира на обръщението ми да се съюзяваме все повече и да ставаме все-по силни.В нашият съюз вратите са отворени за всеки,който се занимава с електроника,ремонти,проектиране,изработка и производство на електронни,електрически и подобни устройства.Може да не съм точен и изчерпателен,но за най-точна информация може да се обърнеш към сайта на нашия съюз www.nbs-set.com в раздела Регистрация,Административни дискусий.Ако не стане се обърни към администратора на форума и той ще те насочи.Мога сърдечно да ви приветствам в намеренията си да станете едни от нас.Ние не сме секта или каквато и да била мошенническа организация, а съюз на единомислещи високо образовани,ерудирани и коректни техници,инженери,дори имаме като член и проф. д-р.инж.Данчо ВеселиновГригоров-преподавател в техн.университет.Ето и един твой колега:инж.Петър Стойков-промишлена и битова електроника.Аз съм само редови член на сдружението и много ми е приятно да се запозная с нови колеги от бранша,защото ние винаги има какво да споделим и обменим опит.А и срещите на живо остават трайни спомени и приятелства.Желая на всички,желаещи да се влеят в съюза ни само приятни и незабравими делови и приятелски отношения и успех в бизнеса!


Интересно.
Дайте някакви координати за контакти.
На посочения сайт пише само :
"If you can see this, it means that the installation of the Apache web server software on this system was successful. You may now add content to this directory and replace this page" Shocked
Върнете се в началото
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4947

МнениеПуснато на: Съб Окт 02, 2004 8:32    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента сайта се реконструира и не се отваря, ще изчакаме няколко дни и ще се оправи, надявам се!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov