Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Мобифони

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Юни 17, 2004 6:16    Заглавие: Мобифони Отговорете с цитат

Здравейте на всички !
Имам въпрос към всички които знаят.Може да ви се стори глупав но не съм наясно и затова питам Smile Имам два еднакви мобифона.Спрени са вече от употреба , но и двата са в отлично съсътояное.Могат ли да се направят така че да осъществят връзка по между си и да се използват като уоки токита.Тоест да могат да си говорят помежду си без да правят връзка с мрежата мобифон и ако могат има ли някой който може да свърши тази работа?
Благодаря предварително на всички които ще ми отговорят.
Върнете се в началото
gogo
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004
Мнения: 267
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Юни 21, 2004 13:12    Заглавие: ? Отговорете с цитат

Мобиком да са фалирали??????иначе казано ако беше възможно всеки щеше да си пригоди тухлофона на някаква си честота (която честота все някой трябва да плати)че да могат "Драган, Петкан и колектив" да си плямпат на харабия Rolling Eyes
_________________
Няма човек който да не зависи от електрониката
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2004 5:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Не виждам с какво предизвиках тази гневна реакция.Видях сайта , прочетох и си помислих че тук може да ми дадете отговор .Просто можеше да ми кажете че не е възможно.
Върнете се в началото
bongo
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Окт 2003
Мнения: 341
Местожителство: Нова Загора

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 4:51    Заглавие: Мобифони - приложение Отговорете с цитат

Погледни този линк - тук става въпрос за слушане на мобифони - работи схемата .....

link - http://www.cool-hack.hit.bg/lesions/lesions.htm

Успех с експериментите!
_________________
Георги Влаев, LZ3GH
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 7:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Преработката на тези апарати е по - сложна от това да си направиш радиостанции, а още по - лесно е да си купиш, ако ти трябват. На eshop.bg май се предлагаха Motorola с добро качество. А също така може да пробваш да си включиш мобифоните в системата и да си говориш. Дори на карта е доста по - евтино. 75 ст./мин. в работно време, 38 ст./мин. вечер и в почивни/празнични дни. Отделно на това след първата минута цените с 1/3 надолу. Very Happy
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Сашо
Гост





МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря на всички.Май ще послушам съвета ви г-н Филипов. Извинявайте че ви ангажирах с глупости. Пожелавам спорна работа на всички!
Върнете се в началото
Сашо
Гост





МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря на всички.Май ще послушам съвета ви г-н Филипов. Извинявайте че ви ангажирах с глупости. Пожелавам спорна работа на всички!
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Сря Юни 30, 2004 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Изобщо не е чак толкова невъзможно . Лично аз съм преправял NOKIA 250 . Лошото е че е доста незаконно ( на 430 MHz има любителски банд но разрешената мощност е 10 mW ) . Трябва тисхема на телефона , протокола за управление на синтезаторите и писане на асемблер за някакъв микрокомпютър . Дисплея ще пуснеш по трудно , ама той и не ти трябва . Отговора ми е много общ , но и въпроса ти е такъв . Напиши модела на телефоните и ще потърся нещо ... Мейла ми е [email protected] .
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov