Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

lazerno oko za audio uredba samsung tip mm-l4

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci 68
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 08 Ное 2004
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Ное 08, 2004 21:39    Заглавие: lazerno oko za audio uredba samsung tip mm-l4 Отговорете с цитат

molia pomognete audio uredbata mi se scupi !na lazernoto oko mu e otslabnala emisiqta i diska ne moge da cete audio cd.okoto tip soh-aau 2a 16l.v servizite v russe mi iskat 100 leva da go popraviat.niakoi ako znae ot kade moga da si go kupia tova oko molia da mi pise.ili pone ako znae kolko struva tova cudo za da resa dali izobsto da ia pravia ili da si kupia nova .na vseki koito mi pomogne predvaritelno blagodaria.uredbata e samsung tip mm-l4
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пон Ное 08, 2004 23:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Кое те кара да си мислиш, че оптиката ти е за смяна? Може да е нещо друго, а ти да се набуташ с една оптика. Все пак ако си сигурен, то тази оптика можеш да я намериш на
http://eshop.bg/
а цената е 28,33 български левчета Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov