Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

MPLAB problem s ERASE na PIC

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SurchO
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004
Мнения: 41

МнениеПуснато на: Сря Юли 13, 2005 0:08    Заглавие: MPLAB problem s ERASE na PIC Отговорете с цитат

Здравейте. Имам следния проблем... С мплаб и пикстарт+ записвам и трием различни пикпроцесори хо само програмната част. Ако в ЕЕПРОМ-а на пика има някакви данни не ги трие.. Въпросат ми е дали е нещо до настройка в МПЛАБ или е проблем с програматора????
Как да изтрия този ЕЕПРОМ при условие че мига да записвам в него, но не иска после да го изтрие. Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KokoBoko
Гост





МнениеПуснато на: Сря Юли 13, 2005 8:58    Заглавие: Re: MPLAB problem s ERASE na PIC Отговорете с цитат

SurchO написа:
Здравейте. Имам следния проблем... С мплаб и пикстарт+ записвам и трием различни пикпроцесори хо само програмната част. Ако в ЕЕПРОМ-а на пика има някакви данни не ги трие.. Въпросат ми е дали е нещо до настройка в МПЛАБ или е проблем с програматора????
Как да изтрия този ЕЕПРОМ при условие че мига да записвам в него, но не иска после да го изтрие. Question

Защо се занимаваш с този picstar, от доста време ползвам IcProg и не съм имал такива проблеми !!!
Програмта си правиш с MPLAB , компилираш си я и по време на компилацията ти прави HEX фаил които си зареждаш в ICProg, ако щеш триеш ако щеш пишеш директно без да триеш ,даже е за предпочитане защото така пазиш флаша от твърде много презаписвания !!!
Върнете се в началото
SurchO
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004
Мнения: 41

МнениеПуснато на: Чет Юли 14, 2005 8:43    Заглавие: Отговорете с цитат

do kolkoto si spomnqm mai ICprog ne podyrja dostat ot chipovete Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov