Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Инициатива-Да почистим форума
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 20:37    Заглавие: Инициатива-Да почистим форума Отговорете с цитат

Към всички модератори,които имат желание.А и към всички обикновени потребители.
Захващам инициатива да почистим форума,така че да може да работи правилно търсачката.
В момента гледката е от грозна,по-грозна-
Резултати от Търсачката-
Arrow Аива откоригирано
Arrow Айва откоригирано
Arrow Айко откоригирано
Arrow Ayko откоригирано
Arrow Акаи откоригирано
Arrow Акай откоригирано
Arrow AKAJ откоригирано
Arrow BECO откоригирано
Arrow Беко откоригирано
Arrow веко (на кирилица) откоригирано
Arrow CROUN откоригирано
Arrow Кроун откоригирано
Arrow Канон откоригирано
Arrow ЖВЦ Shocked откоригирано

Arrow CRAWN откоригирано
Arrow Грундиг -211пъти Shocked откоригирано
Arrow грундик -27 пъти (оле-мале Confused )откоригирано
Arrow GRUNDIC откоригирано
Arrow Grunding -10 пъти откоригирано
Arrow Сони-563 пъти Shocked (това даже и в правилата го има писано,ама на кой ли му пука)
Arrow SONI -57 пъти откоригирано
Arrow Супра откоригирано
Arrow цуц -само 2 пъти
Arrow Елит - 144 пъти
Arrow Елджи Shocked откоригирано
Arrow Орион откоригирано
Arrow ТДА -249 пъти Shocked
Arrow Телетеч откоригирано
Arrow Томсън откоригирано
Arrow Томпсън откоригирано
Arrow Томсон откоригирано
Arrow Томпсон откоригирано
Arrow Тхомсон Shocked откоригирано
Arrow Тхомпсон Shocked откоригирано
Arrow Tomson откоригирано
Arrow Tompson откоригирано
Arrow Thompson откоригирано
Arrow Тотаник откоригирано
Arrow Totanik откоригирано
Arrow Уотсън откоригирано
Arrow Уатсън откоригирано
Arrow Уатсон откоригирано
Arrow Филипс -608 пъти Shocked
Arrow Шарп откоригирано
Arrow Sarp Shocked откоригирано
Arrow Вестел откоригирано
Arrow Хитачи откоригирано
Arrow Хюндай откоригирано
Arrow Hundai откоригирано
Arrow Hiundai откоригирано
Arrow Hyndai откоригирано
Arrow Hyunday откоригирано
Arrow Hunday откоригирано
Arrow Hitaci откоригирано

Аз захващам една по една тези думи да ги коригирам.Работата е доста и ми се вижда небъдна,ама до където опра. Sad Ще дописвам какво съм откоригирал в този пост.Ако някой от колегите модератори има желание и възможност-да дописва какво е откоригирал по тези или други думички за които се сети-направо в моя пост.

Ще помоля и всички потребители,които имат желание да си браузнат собствените постове за подобни грешки и ако открият-да си ги коригират.За целта-в Търсачката си пишете в графата "Търсете по автор" вашия ник.

А ако някой от сега насетне го набарам да пише по такъв начин ще го пердаша с катинара през ръчичките! Evil or Very Mad
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!


Последната промяна е направена от Bojilov на Сря Фев 24, 2010 22:00; мнението е било променяно общо 27 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 20:49    Заглавие: Отговорете с цитат

http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=31288&highlight=filips&topicshow=FILIPS%20%2025ST2451/10B
Спомен от стари времена,отговор на тема......FILIPS
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

OLD4 е и?
Какво искаш да кажеш с това?
А,сетих се.Виж сега-мисля че съм захванал някава смислена инициатива.Желая да не ми цапаш темата!Виждам че имаш голямото желание да се заяждаш с мене днеска-къде на лични,къде пък сега,като гледам и по темите!
Не на мене тия!
Ако можеш да помогнеш нещо по същество с въпросната инициатива-го правиш.Ако не можеш-не цапай темата с излишните си глупости! Evil or Very Mad
Имаш си совалка,прахосмукачка(да ме прощава Пампоров),ако искаш си пусни и една тема "бетонобъркачка" и там си чеши клравиатурните сърбежи на воля.Тука не-раздела и инициативата са достатъчно сериозни!
Надявам се да си ме разбрал и да не се налага да повтарям!
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!


Последната промяна е направена от Bojilov на Сря Юли 16, 2008 21:06; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 21:00    Заглавие: Отговорете с цитат

То ако искате направо можем да се разходим с голямата метла из доста стари теми без грам информация. И на шльокавица. Според мен така трябва да подготвим евентуалното създаване на архив на форума както при руснаците.

А, и на доста няма интервал между думите, например при изброяване на състава. Естествено така търсенето пак не дава резултат.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж


Последната промяна е направена от Филипов на Сря Юли 16, 2008 21:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
То ако искате направо можем да се разходим с голямата метла из доста стари теми без грам информация. И на шльокавица.

Подкрепям това мнение.


Последната промяна е направена от old4 на Сря Юли 16, 2008 22:13; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 4915

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

написа:
както при руснаците.

Подкрепям именно това !
И правилата да се прилагат и спазват без оглед на брой постове и други щуротии.
Тогава и ще се преустановят подобни ..... Rolling Eyes- чатове!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 21:20    Заглавие: Отговорете с цитат

old4,въобще и не смятам да знам какво трябва да си "поизтрия",нито пък смятам да го "поизтрия".

Сега по същество-значи аз захващам "грундиците" Laughing
Пък докъдето опра.Има и много писания от сорта сега като захванах виждам-"ТДА2579"-това нещо няма как да се намери,просто щото са много и най-различни.Така че да изчистим и откоригираме всичко-няма как да го да постигнем,колкото и да ми се ще.Но пък и малко да се подобри положението-пак е нещо.
Старите теми без никаква информация също съм съгласен.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги съжалявам че си изпуснах нервите Embarassed

Последната промяна е направена от old4 на Сря Юли 16, 2008 22:11; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zapad
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005
Мнения: 3010

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Г-н Божилов,сигурно повече от веднъж съм се опитвал/къде на лични къде по темите/ да ви претеснявам за такива теми,не да ги коригирате или заключвате,а направо да ги триете.Радвам се най-накрая ще има положителен резултат.Според мен така много по-малко време ще се губи за търсене,не да преглеждам по сто теми и накрая отговора,който търся да е в сто и първата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

old4 написа:
Бих казал .......................не ми и пука изобщо за използвачи и фурнаджийски лопати.И по спокойно ако обичаш,не ми се четат само твои простотии.

Не трий,не трий-казана дума-хвърлен камък!
Това какво общо има със въпросната тема и въпросната инициатива?
И трябва ли да ти напомням че личните квалификации нямат място в този форум?
Виж сега-видимо е че нещо си "вдигнал оборотите"-хайде закроти се ако обичаш!Твоите "проблеми" нямат нищо общо със въпросната инициатива.
А совалката няма да бъде изтрита,разбира се.
Не може да бъде изтрита една тема в която са участвали много хора и много хора са допринесли за нейното развитие.Най-малкото защото не може ей така да се зачеркне участието на тези хора.
По същата причина и се възпират потребители,които на принципа "дай си ми куклите,на си ти парцалките" почват да си трият постовете.
Не знам защо си мислиш,че всичко което си постнал е твоя собственост-след като веднъж си го казал-то вече е част от форума.Триенето на постове от теми или на цели теми,които са обвързани с други теми и са съществували дълго време нарушава структурата на целия форум,нарушават се препратки,защото почват да водят наникъде и т.н.
Всъщност темата беше за съвсем друго Idea

Arrow А сега по същество-колега zapad,хубаво е от друга страна да не се трият-щото все пак е полезна информация.Затова каквото мога коригирам-но наистина постовете които трябва да се откоригират са планини в съвсем прекия смисъл на думата.Ако самите потребители не пожелаят (поне голямата част от тях)-модераторите сами и всичките да се хванем и денонощно да бришем и да пишем,като Паисий Хелендарски-пак няма да стане номера Idea
Значи ето го-"SONI","Грундиг","Грундик","Grunding" съм ги оправил...
Някъде около 300 теми.Цифром и словом-около 5 часа играчка ми отне.А като има думи,които само едната са по 500-600 и кусур пъти Confused
Истината е самите потребители да си се стегнат и всеки сам да си прегледа постовете и да си откоригира за такива грешки.
Иначе няма да стане номера Idea
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov