Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Пак проблем с логването
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
eler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 2251
Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Сря Май 06, 2009 8:37    Заглавие: Пак проблем с логването Отговорете с цитат

След преинсталацията на Windows-а се появи проблем с логването: логвам се и разглеждам форума и след 1-2 минути вече не съм логнат. Логвам се пак и пак същото. Разрешавам изрично Cookies от eshop.bg - нищо. Свалям нивото на сигурност на браузъра на минимум - нищо. Добавям eshop.bg в Trusted зоната - пак нищо. Този проблем се е появявал и друг път без преинсталация. В други форуми нямаше такъв проблем, като предварително им бях разрешил Cookies (включително и за eshop.bg). Някой има ли идея от какво е този проблем?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Чет Май 07, 2009 0:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Какъв браузър ползваш? От колко места се логваш в сайта? Имали друг, които също се логва в сайта с друго потребителско, но от друг компютъра( само, ако сте зад NAT).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
eler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 2251
Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Чет Май 07, 2009 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Единствената промяна от преди е преинсталацията на Windows-а. Все още си стои проблема. Преди малко се логнах и ей сега като реших да отговарям и се оказа, че пак не съм логнат. Освен ако се мерне админа да обясни дали няма някоя тънкост с логването. Предполагам с кукита се следи логването, изрично съм ги разрешил за esop.bg и за пощата и за другите форуми, където влизам, само тук е проблема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
eler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 2251
Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Пон Май 18, 2009 22:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Бре, тази вечер разгледах целия форум без да ми се разпадне логването. Нищо не съм променял. От пускането на тази тема до сега къде беше проблема, идея си нямам. Дано да е за постоянно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 0:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Може ли да попитам какъв браузър ползваш? Ако е firefox дали си копирал папката от предишната инсталация? Ако да тогава е хубаво да изчистиш всички "бисквитки" Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
eler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 2251
Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Кратка беше радостта ми Sad . Разгледах една тема и на втората вече не съм логнат. Браузъра ми е IE6.0. Не знам вече какво да правя. Толкова форуми разглеждам, само тук има проблеми. Ако не с логването, то със скоростта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivankrivodol
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004
Мнения: 2505

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 18:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитай с Firefox, все си мисля, че с него не би трябвало да има проблем. А ако ти е мъчно за облика на IE6, за FFox има плъгин, който му придава вид на IE. Аз даже точно него ползвам. Проблеми с логване нямам, освен в един руски сайт - не е за техника - софтуерен е, нещо като kaldata, само че има кракнати програми за сваляне... Laughing
P.S. инсталирай си последната версия на ИЕ - 8-ма. Moже да помогне това.
_________________
All Rights Reserved
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
eler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 2251
Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 22:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, но не ми се експериментира повече. Скоро си преинсталирах Windows-а (и цялото обкръжение от програми) и ми отне 3 дни да върна компютъра в предишния му вид. Няма да рискувам пак заради един форум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 23:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Силно и аз ти препоръчвам да минеш на IE8 !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 4915

МнениеПуснато на: Сря Май 20, 2009 0:08    Заглавие: Отговорете с цитат

... коментирано е вече...
След като
Цитат:
Скоро си преинсталирах Windows-а (и цялото обкръжение от програми) и ми отне 3 дни да върна компютъра в предишния му вид
направи един Backup на дял (C) с някоя от програмите за целта, например Akronis True Image. ..., па експериментирай както си искаш. Архива може да се съхранява в компютъра на друг дял или на DVD. Връщането на компа в желания му вид след това става за една цигара време Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov