Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Помощ с LG Golden Eye

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
j0j0
Гост





МнениеПуснато на: Пет Яну 23, 2004 18:15    Заглавие: Помощ с LG Golden Eye Отговорете с цитат

Здравейте на всички!
Извинете ме, не съм професионалист, но се надявам да разберете за какво ви говоря!
За съжаление имам проблеми с моят LG - 20" Golden Eye
При превключване между каналите преминава през черен екран и се чува пукане - как мога да отстраня проблема? Един познат ми каза, че по принцип това се правило чрез влизане в сервизно меню!?! Как мога да вляза?
Ще ви бъда благодарен!
Съзнавам, че не съм предоставил нужната информация, но ще я има веднага щом погледна какъв е точния модел.
Върнете се в началото
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 2268
Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб Яну 24, 2004 7:40    Заглавие: Отговорете с цитат

АКО ТОВА ПУКАНЕ СЕ ЧУВА ОТВЪН А НЕ ОТ ВИСОКОГОВОРИТЕЛЯ ТОВА СА ВИСОКОВОЛТОВИ ПРОБИВИ НО НЕ СИ ГО ОПИСАЛ МНОГО ТОЧНО. АКО СА ВИСОКОВОЛТОВИ ПРОБИВИ ТРЯБВА ДА СЕ ОТВОРИ И ПОЧИСТИ ВСИЧКО ОКОЛО ТХО И КИНЕСКОПА И СЕ ОГЛЕДА ВНИМАТЕЛНО КЪДЕ ПРОБИВА. АКО ПУКАНЕТО Е ОТ ГОВОРИТЕЛЯ ПРОБЛЕМА Е НА ДРУГО МЯСТО УСПЕХ
_________________
СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov