Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

тунери GDC
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2007 12:33    Заглавие: Отговорете с цитат

sacho написа:
Изрових си тази стара моя тема и искам да попитам някъде из фирмите за електронни компоненти може ли все още да се намери "по-лъскав" хипербанд например "ALPS" но ИСТИНСКИ за по-капризни клиенти ??? Знаете че на тях е гравиран релефно надписа ALPS. Very Happy

Навсякъде продават хипербанд тунери Самсунг с розoв или син етикет,а те даже са по-добри от ALPS
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 2268
Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2007 12:39    Заглавие: Отговорете с цитат

От тях не съм взимал но не пречи да пробвам Very Happy Вероятно имаш в предвид стандартните от този сорт .Този не е стандартен но нямам друга снимка Very Happy


_________________
СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2007 13:24    Заглавие: Отговорете с цитат

sacho написа:
От тях не съм взимал но не пречи да пробвам Very Happy Вероятно имаш в предвид стандартните от този сорт .Този не е стандартен но нямам друга снимка Very Happy


Същичкия,само да е хипербанд,че има някои които не са.На Самсунг ли е хипербанд тунер-няма грешка-много добре работят.За пертенциозни клиенти вземам то тях.
За тия дето искат тънко-Telstar на 8-9лв
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 21 Окт 2004
Мнения: 3148
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2007 16:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Bojilov написа:
sacho написа:
Изрових си тази стара моя тема и искам да попитам някъде из фирмите за електронни компоненти може ли все още да се намери "по-лъскав" хипербанд например "ALPS" но ИСТИНСКИ за по-капризни клиенти ??? Знаете че на тях е гравиран релефно надписа ALPS. Very Happy

Навсякъде продават хипербанд тунери Самсунг с розoв или син етикет,а те даже са по-добри от ALPS
А от тия самсунги какви ментета имааа акъла може да ти се вземе..Изводите трябва да се гледат,ако минават през проходни комдензатори (налята кафява или сива смес в дупката) има шанса да са добри,ако минават през някакви пластмаси шанса да са истинско менте е голям.GDC-тата минават през пластмаса,но вътре на платката има към маса кондензаторчета...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2007 18:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Stoy40 написа:
А от тия самсунги какви ментета имааа акъла може да ти се вземе....

Поне на мене не ми е попадал...което не значи че няма де.
Като отвори човек тунера и обикновено веднага става ясно дали е свестен или менте-кви ли не съм виждал от тия евтините-вътре спойки дето някой ги е правил с кракът в час по трудово,ползват един калай дето повече прилича на олово,мацаници колофон.
Затва от евтините на Telstar засега съм много доволен.Много тунери съм наслагал от тях-нямам рекламация.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2007 20:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Другото което мога да препоръчам,ако някой чак толкова държи на прецизно направен тунер са тунерите на Telefunken Microelectronic-т.нар.TEMIC,навремето ми данесаха много такива сваляни на 5лв 3303 KHC мисля бяха.
За съжаление са с други габарити,разменени изводи и симетричен изход и малко трябва да си поиграе човек със захващането.
Кофти,че сега гледам нови че са все над 20лв.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov