Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Samsung r210i-решен проблем-интересен

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Наско
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2003
Мнения: 69
Местожителство: Червен бряг

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2004 19:02    Заглавие: Samsung r210i-решен проблем-интересен Отговорете с цитат

сега,да ви кажа какьв проблем имах сьс този телефон -набираш един-два пьти и това е посмьртно не може после да избере или ако един-два пьти го набереш сьщата работа,направи ми впечатление ,че като махна антената работи без проблем,носих го по сервизи взеха ми пари но работи ден-два и това е сьщата работа накрая го занесох на един приятел и той ми обясни,че фабрично нямат екрани и от крайното стьпало набива висока честота и започва да трупа някаква софтуерна грешка,аз направих следното на задния капак който е направен на секции горната я опаковах сьс фолио от цигарена кутия така че като се сглоби да представлява екран да ви кажа телефона вече два месеца работи без никакьв проблем дано това да послужи и на някой друг който има такьв телефон защото просто е обикновен ,но много добьр телефон за непретенциозни хора !Това е дано сьм помогнал!Чао!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov