Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

RQ: Wideosinhrosignal

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
skynet
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 31 Дек 2003
Мнения: 384
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Апр 04, 2004 13:19    Заглавие: RQ: Wideosinhrosignal Отговорете с цитат

Zdraweite wsichki.
Neobhodimo mi e da otdelja sinhronizirashtijat signal ot kompleksnia wideo signal na izhoda na wideomagnitofona.
Moge li njakoi da mi kage kak moge da stane towa.
Pozdrawi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sinhronizatora
Гост





МнениеПуснато на: Нед Апр 04, 2004 23:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Във всеки телевизор има такъв блок.Харесваш си някоя проста схемичка,синхронизираш я по ниво на сигнала и етоти импулсен де модулатор.На добър час.
Върнете се в началото
skynet
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 31 Дек 2003
Мнения: 384
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Апр 05, 2004 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

sinhronizatora написа:
Във всеки телевизор има такъв блок.Харесваш си някоя проста схемичка,синхронизираш я по ниво на сигнала и етоти импулсен де модулатор.На добър час.


E da.Ama az ne sam mnogo chat na tezi raboti.Ako znam kade se namira
tozi blok w shemata na telewizora i da moga da go otdelja ot ostanalite wrazki,njama da imam problem da go naprawja w edno otdelno blokche Very Happy Ot ednata strana da wlezne wideokabela ot wideoto a ot drugata strana da izkaram sinhroimpulsa.
Eh zashto ne sam uchil tezi raboti na wremeto Very Happy
Wse pak mnogo Blagodarja.
PS: A otkade moga da namerja njakoja shema na telewizor - nai dobre ruski - s opisanie kak raboti shemata za da se orientiram Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov