Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

tonkoloni
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Morphadron
Гост





МнениеПуснато на: Нед Авг 22, 2004 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

добрее Жоре как мислиш хората праят тука ТДА7293ко не се лъжа 350вата а ти с тия 5+1 стига е жоре пойче пари иде колони и еквалайззери и филтри ама поне си е супер яко стерео Laughing Пак и въпросче къде някъде си гледал 5+1 и тия 5 сателитки да са двулентови щтото малко не сам скивал такива а ако има сам ибати исостаналия Mad
Върнете се в началото
joro101
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Юли 2004
Мнения: 22

МнениеПуснато на: Нед Авг 22, 2004 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако говорим за дискотека или стадион 350W на канал е добре, но да озвуча стая 5 на 5м със стерео 700W ми се струва прекалено . На мен съшто ми е приятно с два качествени стерео бокса, но като сложих заедно с тях и два съраунда звука стана доста по-пространствен.
Зависи какво иска да постигне човек стереото е добър вариянт но има
и по нови стандарти въпрос на вкус и на пари.
А за системките 5.1 евтините модели не са кои знае какво, по принцип всяка фирма производител като не броим супер изчакалените има модели с двулентови сателити дори и не толкова скъпи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Morphadron
Гост





МнениеПуснато на: Нед Авг 22, 2004 22:21    Заглавие: Отговорете с цитат

ми виж ся мое приятелче има такава стая само дето е 7 на 6 метра Very Happy и си я узвучава сас 2x200 е друг е въпроса че неговия усилвател се усилва до 40 а той повече от 12 не надува щото книгите по секциите му се движат и прозорците отлепят маджуна Very Happy ама ко да се прай никоий не знае до някое време кво ще му се наложи да озвучава пак да има е дет са вика.Та идеята ми е малко по малко ще се купят нещата щтом има желание.Пак и да има не е като да няма и да ти се иска повече нали Twisted Evil
Върнете се в началото
joro101
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Юли 2004
Мнения: 22

МнениеПуснато на: Нед Авг 22, 2004 22:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да споря штото е безмислено.
Хубаво е да имаш запас от мощност, но идва един момент когато започваш да търсиш качество. Ако имаш качествен и мощен звук
това е идеалния вариант .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
MITASHKI
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004
Мнения: 108

МнениеПуснато на: Пон Авг 23, 2004 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Етови и книгата - КОНСТРУИРАНЕ НА ОЗВУЧИТЕЛНИ ТЕЛА от Димитър Фотев Попянев.ДИ"Техника"-1984г.Има много неща да се научат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Пет Окт 22, 2004 21:08    Заглавие: Re: "тонколони" ли -много просто но и сложно ! Отговорете с цитат

Btw re6ih da si pravq tonkoloni v mramorni kutii i se sprqh da balgarskite visokogovoriteli,no se nataknah na seriozen problem-nqmam harakteristikite koito mi trqbvat za iz4islqvane na tonkolonata.Ima6 li info za tova i moje li v doma6ni usloviq da se snemat nqkoi harakteristiki kato rezonansna 4estota,ka4esven faktor,ekvivalenten obem...?
Върнете се в началото
amplifier
Гост





МнениеПуснато на: Пет Окт 22, 2004 21:13    Заглавие: mi pak tonkoloni Отговорете с цитат

Naistina e dobre 4ovek da si vzeme visokogovoriteli s harakteristiki 4erno na bqlo no,cenata im e dosta po visoka ot tazi na drugite.Az sam se sprql na edni 50 vatovi balgarski visokogovoriteli no..za sajalenie za proektiraneto na kolonata 6te mi trqbvat i harakteristikite:}moje6 li da mi pomogne6 po nqkakav na4in ili 6te trqbva da posetq magazina na visaton Idea
Върнете се в началото
peshokn
Гост





МнениеПуснато на: Съб Окт 23, 2004 13:30    Заглавие: eto neshto i ot mene Отговорете с цитат

Каталожни данни за български високоговорители

http://ivogelov.hit.bg/CATALOG.ZIP

Laughing
Върнете се в началото
amplifier
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 25, 2004 19:10    Заглавие: Re: eto neshto i ot mene Отговорете с цитат

tova dobre ama mi trqbva ne6to po podrobno :} ili pone nqkakav metod za svalqne na harakteristiki..napr. ka4estven faktor,ekvivalenten obem...bez tqh nqma da stane nomera
Върнете се в началото
kd 503
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 520
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Окт 25, 2004 22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм вземал един шкаф (никак не е малък)извадил съм чекмеджетата и сложих един бг бас 60вт. 8 ом.всичко това на шега а то взема че стана яко. Пробих една дупка от другата страна на вг. и сложих там тръба с диаметър 10 см и дължина на вътре 15 см. това чудо вади много приличен бас до към 35/ 40 хц. и всеки на когото го покажа му се кефи и ме пита за размерите Very Happy ако искате мога да сложа снимка ама не знам как точно да я закача в съобщението
_________________
Усилването на електрически сигнали е основен процес в радиоелектрониката!
i love massive ridiculous bass
Atlanta Georgia U.S.A. the real hip-hop !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov