Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 2 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Помощ за лека промяна на ел. схема
Ache

Отговори: 3
Видяна: 2183

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Юли 19, 2005 13:20   Заглавие: Помощ за лека промяна на ел. схема
Ако D4 се смени със 6В, преизчислят се съпротивленията и се променят потенциометрите R7 и R11 няма ли да се отдалечат достатъчно нивата на напрежение при които се отпушват транзисторите и по този начи ...
  Тема: Помощ за лека промяна на ел. схема
Ache

Отговори: 3
Видяна: 2183

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Юли 19, 2005 12:44   Заглавие: Помощ за лека промяна на ел. схема
http://www.geocities.com/dosmen/electron/hobby/autobati.gif
Това е схемата. Използва се за контролиране на напрежението на автомобилен регулатор. Като под 12 волта свети червеният, а над 12 свети жъл ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals