Благодаря за бързия отговор. По смътни спомени мисля че имаше фирмен магазин на Конрад в Русе (аз съм от Разград), та май ще взема да отскоча до там. При първа възможност ще споделя развитието по въпр ...
Благодаря за линк-а, но за съжаление там става въпрос за 220V, докато на мен ми трябва на 12V. Въпросното радио-дистанционно управление ми трябва за автомобил. Поздрави.
Търся да закупя радио-дистанционно управление на 12V, което да може да управлява 4 или повече релета. Първоначално се бях насочил към авто аларма, но се оказа че с нея мога да управлявам не повече от ...