| Автор |
Съобщение |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Нед Май 15, 2005 9:19 Заглавие: Здравейте на всички |
Отдавна не бях писал , ето ме с нови данни.
Вчера бях на разходка из балкана, село Ромча, или по-точно над вилната зона на село Луково, 20тина км от София, рай, райски район, красота природна ум да в ... |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Нед Апр 03, 2005 9:09 Заглавие: UPS ... |
Здравейте на всички,
Много идеи много предложения, това е само похвално ...
Сега ще попитам някой има ли представа какви са характеристиките на някои динама от автомобили , нямам си идея кои са ... |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Съб Апр 02, 2005 8:31 Заглавие: ;-))) |
А става ли вместо да пише лично на теб да драска във форума да е малко по-обществено полезен и малко по-малко егоистичен )
Мерси за позволението )) |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Чет Мар 31, 2005 9:33 Заглавие: Хайде EL.6OK, очакваме твоето продължение с нетърпение |
Всякакви коментари мисля са добре дошли зашото именно така ще се роди истината
Аз засега не мога да дам никакви практически отзвуци по причина проста
настинах на вилата , и то познайте от как ... |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Сря Мар 30, 2005 9:32 Заглавие: Благодаря на всичи ! |
Много ми помагате с вашите отговори наистина и искам да добавя , че не се инатя за магнитен генератор просто това съм видял най-често из нета.
Мисля , че сте прави за динамата от автомобили има ги ... |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 11:12 Заглавие: Благодаря много |
За кулата тя е пирамидална но генератора с витлата си се варти според вятъра,тва няма спор.
Виж за "3 фазен "алтернатор" подобен на автомобилния" много ме заинтригува, аз и идеа си нямам какви са д ... |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 10:45 Заглавие: Мерси за критиката |
И за динамото мерси , извиних се за кирилицата и обясних.
Относно динамото не ми е ясно много намека ти , динамото оео мога да набавя а и ти верятно имаш подобни възможности , изисква много високи ... |
Тема: Преобразувател 12 -> 220 |
BatGeorgeone
Отговори: 70
Видяна: 51366
|
Форум: Обща електроника - General Electronics Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 10:32 Заглавие: Здравейте на всички |
Много хубаво пишете но за хора като мен всичко е на китайски ръкописен ))
И хабер си нямам от синуси и бла бла но знам . че ми трябва инвертор от 12 волта на 200 волта с мощност поне няколко сто ... |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 9:29 Заглавие: Sorry zabravih ne6to ! |
| Kanq vseki kojto ima jelanie da obsudi proekta mi ili ima kakuvto i da e opit v tazi sfera da zapovqda kogato sum ON-LINE v ICQ , moqt nomer e 56361119 a na sita mi se vijda dali sum ON ili OFF line h ... |
Тема: Ел.енергия от вятъра |
BatGeorgeone
Отговори: 169
Видяна: 119301
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 9:26 Заглавие: Здравейте |
Ето ме и мен с новини,
токущо се върнах от София и нося 33 постоянни магнита , закупих ги от единствения в бг прозиводител на постоянни магнити.
Няма да обяснявам кои са те защото това ще мине за ... |
| |