Добре, ако не успееш да си намериш охладители или дъното сабира праха , може да го бартеросаме , предлагам ти ново дъно сокет AM2 , с 1gb ddr2 и процесор , става въпрос че наистина ми трябва подобно д ...
Продаваш ли дъното с процесорите ? късно видях обявата на колегата аз ако си склонен да се разделиш с платката и процесорите пиши на [email protected] ili skype: bioioga