Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 2 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Купувам 2 еднакви охладителя за socket 604 (Xeon)
Biologa

Отговори: 9
Видяна: 3963

МнениеФорум: Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade   Пуснато на: Чет Юни 10, 2010 11:27   Заглавие: Re: :)
Добре, ако не успееш да си намериш охладители или дъното сабира праха , може да го бартеросаме , предлагам ти ново дъно сокет AM2 , с 1gb ddr2 и процесор , става въпрос че наистина ми трябва подобно д ...
  Тема: Купувам 2 еднакви охладителя за socket 604 (Xeon)
Biologa

Отговори: 9
Видяна: 3963

МнениеФорум: Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade   Пуснато на: Сря Юни 09, 2010 10:45   Заглавие: :)
Продаваш ли дъното с процесорите ? късно видях обявата на колегата аз Smile ако си склонен да се разделиш с платката и процесорите пиши на [email protected] ili skype: bioioga


Exclamation Има си ЛС за подобн ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals