| Автор |
Съобщение |
Тема: Търся : Тяло за Автокасетофон KENWOOD KRC 277 |
JVD
Отговори: 2
Видяна: 2021
|
Форум: Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Пуснато на: Пет Май 02, 2008 17:29 Заглавие: Търся : Тяло за Автокасетофон KENWOOD KRC 277 |
| имам ново тяло от KRC-391Y но незнам устройва ли те |
Тема: dvd toshiba sd-250 e wrong region |
JVD
Отговори: 9
Видяна: 4087
|
Форум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 11:59 Заглавие: dvd toshiba sd-250 e wrong region |
| прави се ъпгрейт с диск-имат го фирмените сервизи |
Тема: daewoo |
JVD
Отговори: 3
Видяна: 1780
|
Форум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 10:19 Заглавие: daewoo |
| dtx-2072tk- гръмотевично-след възстановяване работи като картина нормално но много слаб зачатък на звук-видеопроцесор 8362-евентуално дъмп за него-в менюто нямя звукови системи |
Тема: Firmware за DVD toshiba SD-250E |
JVD
Отговори: 4
Видяна: 3219
|
Форум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Пуснато на: Съб Май 12, 2007 11:16 Заглавие: 250e |
| имам го на диск |
Тема: Домашно кино NEO-firmware |
JVD
Отговори: 1
Видяна: 2103
|
Форум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Пуснато на: Вто Ное 21, 2006 10:38 Заглавие: neo |
| какво прави или не прави |
Тема: адапторчета |
JVD
Отговори: 2
Видяна: 1702
|
Форум: Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Пуснато на: Пон Окт 30, 2006 10:06 Заглавие: адапторчета |
| трафчета |
Тема: адапторчета |
JVD
Отговори: 2
Видяна: 1702
|
Форум: Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Пуснато на: Съб Окт 28, 2006 11:16 Заглавие: адапторчета |
| продавам над 100 бр. адапторчета panasonic 110V/12V/0.5A новички - по левче |
Тема: DVD PHILIPS |
JVD
Отговори: 5
Видяна: 3090
|
Форум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 9:28 Заглавие: DVD PHILIPS |
| колеги някаква информация или заместители на ICE2A765P2 и MIP3E3SMY захранване в домашно кино 3900 на PHILIPS |
Тема: DVD N51E DIVX захранване |
JVD
Отговори: 3
Видяна: 2358
|
Форум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 13:26 Заглавие: захранване |
| N51 или M51EDIVX ако е второто чипа е DM0265R |
Тема: TV DAEWOO |
JVD
Отговори: 2
Видяна: 1865
|
Форум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Пуснато на: Съб Сеп 16, 2006 9:26 Заглавие: TV DAEWOO |
телевизора е старичък шаси CP-775 процесор 5255-А013 видео 8375
69 канала интересува ме влизане в сервизен режим проблеми с геометрия |
| |