Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 3 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Помощ за ТВ. BЕKO
Night_man

Отговори: 4
Видяна: 1651

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Мар 28, 2006 20:50   Заглавие: Помощ за ТВ. BЕKO
благодаря за бързите отговори ще занеса телевизора на сервис Smile
  Тема: Помощ за ТВ. BЕKO
Night_man

Отговори: 4
Видяна: 1651

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Мар 28, 2006 20:12   Заглавие: Помощ за ТВ. BЕKO
Добре ще ви послушам но все пак как е успяло да влезне в това меню това дете аз самия немога как става за да зная как да го предотвратя занапред ?
  Тема: Помощ за ТВ. BЕKO
Night_man

Отговори: 4
Видяна: 1651

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Мар 28, 2006 18:46   Заглавие: Помощ за ТВ. BЕKO
Значи проблема ми е че племеника ми е барникал по някъкав начин дистанционното и с някаква комбинация от бутони е влезнал в някакви скрити насторики и е разместил сичко по картина и звук нямам книжка ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals