Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 5 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Търся схема за аларма
Rosen_1

Отговори: 11
Видяна: 5815

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 17:20   Заглавие: Търся схема за аларма
Някой знае ли къде трябва да се свърже ACC-то за Вектра?50,15,15а,р?30 е постоянен плюс.
  Тема: Търся схема за аларма
Rosen_1

Отговори: 11
Видяна: 5815

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 19:34   Заглавие: Търся схема за аларма
Колата ми е Опел Вектра с оригинално централно заключване,нужно ли е да поставям реле?
  Тема: Търся схема за аларма
Rosen_1

Отговори: 11
Видяна: 5815

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 18:49   Заглавие: Търся схема за аларма
На дистанционното ми има функция за отваряне на багажника...някои би ли ми казал как трябва да се свърже за да мога да я ползвам.Благодаря ви предварително!
  Тема: Търся схема за аларма
Rosen_1

Отговори: 11
Видяна: 5815

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Фев 24, 2009 20:59   Заглавие: Re: re
Да,алармата е закупена от Кауфланд.
http://img232.imageshack.us/img232/8751/p1030956.jpg
  Тема: Търся схема за аларма
Rosen_1

Отговори: 11
Видяна: 5815

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Фев 24, 2009 19:25   Заглавие: Търся схема за аларма
Търся схема за аларма Пилот аа1018,която искам да монтирам на опел вектра...Схемата която е дадена вътре е много неразбираема.Ако трябва ще ви пратя снимки.Ако някой може да ми помогне ще съм му много ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals