Благодаря за отговорите. Явно не съм пояснил добре - аз релето го отворих да го видя отвътре (за съжаление с цената на прекъсване на бобината му...) и се беше слепнало. Обяснявам си, че печката просто ...
даа, оказа се че релето е скапано, казвайте откъде да си взема такова - 24в управление / 16а(250в). много е шантаво отгоре има две стърчащи клеми кото се дублират отдолу към платката. модела е:
Имам микровълнова мулинекс оптикуик 17л.и нещo и стана. Когато не е била в работещо състояние е започнала да бучи и е спряла. Отворих я и беше изгорял предпазителя. Смених го обаче като се затвори вра ...