Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 3 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Помощ: пуснах 220Волта на 110В уред
ash

Отговори: 11
Видяна: 5588

МнениеФорум: Общи приказки - Just talking   Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 20:42   Заглавие: Помощ: пуснах 220Волта на 110В уред
Днес ги оставих на инж. Тони Манов от Дървеница.. много хвален и гледах има добри отзиви за него по форумите. надявам се да съживи субууфера..

п.п.
взех им адаптер от Конрад за 110Волта/200Вата/50 ...
  Тема: Помощ: пуснах 220Волта на 110В уред
ash

Отговори: 11
Видяна: 5588

МнениеФорум: Общи приказки - Just talking   Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 1:23   Заглавие: Помощ: пуснах 220Волта на 110В уред
Има една намотка голяма във субууфера вътре. Незнам дали тя е издала този звук "цък"... има две платки... и двете са здрави..не миришат , няма изгоряло или черно по тях... отворих го много лесно.. нам ...
  Тема: Помощ: пуснах 220Волта на 110В уред
ash

Отговори: 11
Видяна: 5588

МнениеФорум: Общи приказки - Just talking   Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 22:28   Заглавие: Помощ: пуснах 220Волта на 110В уред
поръчах си от САЩ едни тонколони за компютъра... дойдоха... отварям и гледам че накрайника на шнура друг... и да го побългарим веднага се сетихме.. преди това търсих инфо за волтажа на работа, но никъ ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals