Има една намотка голяма във субууфера вътре. Незнам дали тя е издала този звук "цък"... има две платки... и двете са здрави..не миришат , няма изгоряло или черно по тях... отворих го много лесно.. нам ...
поръчах си от САЩ едни тонколони за компютъра... дойдоха... отварям и гледам че накрайника на шнура друг... и да го побългарим веднага се сетихме.. преди това търсих инфо за волтажа на работа, но никъ ...