 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
Търсенето даде 1 резултат
|
| Автор |
Съобщение |
Тема: ами просто падна ... |
atanazii
Отговори: 1
Видяна: 1537
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 9:12 Заглавие: ами просто падна ... |
добър ден ....
аз съм нов в този форум и да си призная съм и доста " бос " в тези технологии но все пак искам да попитам дали може да се ремонтира един LCD мониторследкато се поизтурси на земята и се ... |
| |
| Страница 1 от 1 |
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа |
|