Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 2 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Проблем в захранването на Кристал с 39 канално дистанционно
atod

Отговори: 3
Видяна: 1608

МнениеФорум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs   Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 18:41   Заглавие: Проблем в захранването на Кристал с 39 канално дистанционно
atod , писах ти на пощата.
Благодаря ти, прочетох го и аз ти писах. Чао, засега!
  Тема: Проблем в захранването на Кристал с 39 канално дистанционно
atod

Отговори: 3
Видяна: 1608

МнениеФорум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs   Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 14:58   Заглавие: Проблем в захранването на Кристал с 39 канално дистанционно
Липсват захранващите напрежения в точки U1, U2, U3, U4, U5, U6.Ефектът е пукане в високоговорителя с честота около 1 Hz. Има изправено напрежение след VD1-VD4 и предпазителя F603. Всички диоди около ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals