 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
Търсенето даде 2 резултата
|
| Автор |
Съобщение |
Тема: XBOX 1.6, проблем със захранването |
avalanche
Отговори: 2
Видяна: 1862
|
Форум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Пуснато на: Чет Май 24, 2007 12:00 Заглавие: XBOX 1.6, проблем със захранването |
Привет Tropper,
ако можех да дам абсолютно верен и убеден отговор на твоите въпроси, сигурно изобщо нямаше да отварям треда
По каква схема - още не съм вниквал.
Каква мощност - също не знам, н ... |
Тема: XBOX 1.6, проблем със захранването |
avalanche
Отговори: 2
Видяна: 1862
|
Форум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Пуснато на: Нед Май 20, 2007 22:26 Заглавие: XBOX 1.6, проблем със захранването |
Здравейте,
XBOX 1.6, захранването му е (като че ли) Delta 110V. Племенника го домъкна със сълзи на очи При натискане на power, нищо не светва, вентилатора на процесора се развърта слабо и пулсир ... |
| |
| Страница 1 от 1 |
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа |
|