Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 2 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: XBOX 1.6, проблем със захранването
avalanche

Отговори: 2
Видяна: 1862

МнениеФорум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs   Пуснато на: Чет Май 24, 2007 12:00   Заглавие: XBOX 1.6, проблем със захранването
Привет Tropper,

ако можех да дам абсолютно верен и убеден отговор на твоите въпроси, сигурно изобщо нямаше да отварям треда Smile
По каква схема - още не съм вниквал.
Каква мощност - също не знам, н ...
  Тема: XBOX 1.6, проблем със захранването
avalanche

Отговори: 2
Видяна: 1862

МнениеФорум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs   Пуснато на: Нед Май 20, 2007 22:26   Заглавие: XBOX 1.6, проблем със захранването
Здравейте,

XBOX 1.6, захранването му е (като че ли) Delta 110V. Племенника го домъкна със сълзи на очи Smile При натискане на power, нищо не светва, вентилатора на процесора се развърта слабо и пулсир ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals