Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 2 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Когато включим хладилника- термостатът изключва след 2-3 сек
diksis

Отговори: 10
Видяна: 14376

МнениеФорум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs   Пуснато на: Чет Юни 28, 2007 9:55   Заглавие: Когато включим хладилника- термостатът изключва след 2-3 сек
ivan, термичното реле, което е върху компресора изключва. Токът на новия компресор е пак 13А. Rolling Eyes
  Тема: Когато включим хладилника- термостатът изключва след 2-3 сек
diksis

Отговори: 10
Видяна: 14376

МнениеФорум: Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs   Пуснато на: Чет Юни 28, 2007 9:14   Заглавие: Когато включим хладилника- термостатът изключва след 2-3 сек
Проблемът е, че когато включим хладилника, термостът изключва след 2-3 секунди.
По електрическата му схема всичко е наред. И за това сменихме компресора с чисто нов. Той е без кондензатор и стартови ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals