Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
Въпроси/Отговори
Търсене
Потребители
Групи
Регистрирайте се
Профил
Влезте, за да видите съобщенията си
Вход
Търсенето даде 1 резултат
Форум за електроника Форуми
Автор
Съобщение
Тема:
Добър ден.Добре че ви има.
dmn
Отговори:
1
Видяна:
1808
Форум:
Общи приказки - Just talking
Пуснато на: Пон Юни 08, 2009 13:53 Заглавие:
Добър ден.Добре че ви има.
Добър ден.
От скоро се занимавам с електроника,като до момента все още немога нищо.Запоявам доста куцо,и съм си оправял само слушалките.С 2 думи немога нищо. Намерих си схеми,но немога да ги разчета ...
Страница
1
от
1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:
Изберете форум
Electronics repair and maintenance
----------------
Обща електроника - General Electronics
Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Мобилни комуникации - Mobile communications
Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites
Енциклопедия
Общи - General topics
----------------
Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo
Общи приказки - Just talking
Модераторско кошче
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
Translation by:
Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals