както споменах аз от електроника не разбирам грам
при другите марки незнам как е, но при концерна фиат е така:
в ключа има нещо което опростенчески му викаме чип
около ключалката наистина има бобин ...
здравейте г-н Коцев
радвам се че и тук намерих човек който познавам и ще ми е по лесно да си задавам глупавите въпроси
сега значи целият проблем е от автомобилно същество и е Fiat Code, или това е и ...