Апарата е със нормални следи от употреба,но нищо фрапиращо.Драскотинки по корпуса.Не е кодран,има бг меню,внесен е от чужбина и ползван от приятелката ми 8-9 месеца и след това от мен около 4 месеца.А ...
Устройството е със операционна система Windows Mobile 5
има инсталирани 2 навигационни програми(I-Go8 i стандартната,с която е закупен апарата,а именно Easy-go) със подробни карти.Иизи-Го е върху мем ...