Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 2 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Продавам доста запазен сони ериксон в810и
ivanvt

Отговори: 0
Видяна: 1184

МнениеФорум: Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade   Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 15:40   Заглавие: Продавам доста запазен сони ериксон в810и
Апарата е със нормални следи от употреба,но нищо фрапиращо.Драскотинки по корпуса.Не е кодран,има бг меню,внесен е от чужбина и ползван от приятелката ми 8-9 месеца и след това от мен около 4 месеца.А ...
  Тема: Продавам Pocket PC - Mio A701(PDA-GPS-GSM 3 в 1)
ivanvt

Отговори: 0
Видяна: 1442

МнениеФорум: Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade   Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 15:39   Заглавие: Продавам Pocket PC - Mio A701(PDA-GPS-GSM 3 в 1)
Устройството е със операционна система Windows Mobile 5
има инсталирани 2 навигационни програми(I-Go8 i стандартната,с която е закупен апарата,а именно Easy-go) със подробни карти.Иизи-Го е върху мем ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals