| Автор |
Съобщение |
Тема: Помогнете да си намеря зарядно!! |
jk2
Отговори: 17
Видяна: 6181
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 17:53 Заглавие: Помогнете да си намеря зарядно!! |
Привет отново,
купих си някакво обикновено зарядно за телефон, разглобих го и сега остава да свържа жичките, но наистина има ли начин как да разбера коя с коя жичка да свържа (шансът е 1 към 2 :lo ... |
Тема: Помогнете да си намеря зарядно!! |
jk2
Отговори: 17
Видяна: 6181
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Нед Апр 12, 2009 19:30 Заглавие: Помогнете да си намеря зарядно!! |
В такъв случай май ще се оправя и сам, при положение че процедурата опира до свързването на две жички само дано не объркам плюса и минуса  |
Тема: Помогнете да си намеря зарядно!! |
jk2
Отговори: 17
Видяна: 6181
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Съб Апр 11, 2009 19:12 Заглавие: Помогнете да си намеря зарядно!! |
| Много мерси, RC, само ме интересува дали амперажът може да е и по-голям защото повечето адаптори които успях да открия са поне 500mA. |
Тема: Помогнете да си намеря зарядно!! |
jk2
Отговори: 17
Видяна: 6181
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Съб Апр 11, 2009 14:04 Заглавие: Помогнете да си намеря зарядно!! |
...
Здравейте,
направих няколко снимки, една на самия адаптор с кабела и няколко на характеристиките, мисля че се разчитат. пак напомням, че този кабел се мушва в една конзолка (като поставка) ... |
Тема: Помогнете да си намеря зарядно!! |
jk2
Отговори: 17
Видяна: 6181
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Пет Апр 10, 2009 16:59 Заглавие: Помогнете да си намеря зарядно!! |
От София съм, обиколих няколко магазина и сервиза но навсякъде ми казаха или че нямат такова нещо или че не могат да ми помогнат... затова помагайте моля ви
П.С.
прегледах този каталог, тези мрежо ... |
Тема: Помогнете да си намеря зарядно!! |
jk2
Отговори: 17
Видяна: 6181
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Пет Апр 10, 2009 15:36 Заглавие: Помогнете да си намеря зарядно!! |
Здравейте
Купих си една ел самобръсначка от Щатите, но тук я включих на 220v с обикновен преходник и изпържиш адаптора сега ми трябва адаптор 3.7v 95mA знаете ли къде мога да намеря нещо по ... |
| |