 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
Търсенето даде 1 резултат
|
| Автор |
Съобщение |
Тема: ELITE SX-9500tv |
l-s
Отговори: 1
Видяна: 2247
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Пет Юни 06, 2008 11:26 Заглавие: ELITE SX-9500tv |
кажете впечатленията си от това ДВД за кола.Цъздава ли някакви проблеми заслужава ли си да го заменя за Сони ГТ616У.Какъв звук има и понеже е с изкарващ се механизъм тои не се ли разваля  |
| |
| Страница 1 от 1 |
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа |
|